Windows 10, Windows 8.1'den daha sorunlu çalışıyor

Windows 8 ve 8.1'in açılış hızı hdd ile bile canavar gibi. Windows 10'nun eksiklikleri ssd al diyerek kapatmaya çalışılıyor. Adam etmek için 3 saat lazım.

1970'lerin sonunda fırlatılan voyager hala uzayın derinliklerine seyahatini sürdürüyor ve hala iletşime geçebiliyor... Ta o zaman ki programlama ile... Güncellemeymiş, sürücüymüş, bazı şeyler yalan dolan... Daha iyi, daha stabil güzel yalanlar ama kesin olan daha güzel bilgi çalıyor, tatlı tatlı...

SSD'si olan için windows 10 daha iyi.. Allah Allah!?! SSD'si olan için windows 8'de iyi windows 7'de iyi. Öyle bir pazarlanıyor ki, sanki SSD Windows 10 ile icat oldu. Ben Windows 7 kullanırken SSD'im vardı ve daha bir kez Windows logosu görmedim yüklenirken. Süper hızlı açılırdı.

Şimdi bu 5sn - 10sn - 20 sn muhabbetlerini niye yaşıyoruz söyleyeyim; çünkü SSD size yetmiyor, siz daha güzelini, daha hızlısını takın. Bakın bu bir pazarlama hilesi değilse, ben de bir şey bilmiyorum. Windows'u programlayan adamlar onun açılışını geciktiremez mi?

240 GB'lık çok daha eski ve okuma yazma hızları yarısı olan Sandisk SSD + Windows 7 (daha az ram,, daha düşük işlemci, daha eski bir anakart)

500 GB'lık Samsung EVO + Windows 10

Hangisi daha hızlı açılıyordu sizce... Bu windows 10 övücüleri bu pazarlamadan bir pay alıyor mu merak ettim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemler ne kadar güncelse o kadar özellik var.
Ne kadar özellik var ise o kadar gecikme var

Core 2 dou e6550 2.3 ghz
2 gb ddr2 800 mhz
Windows 7
Sata2 Adata su650 120 gb
acilis suresi 15 Saniye

6. Nesil i5 5200u 2.3 ghz
8 gb ddr3 1600 mhz
windows 10
Sata 3 Adata su650 240 gb
acilis suresi 25 saniye

Tamamen kuru kalabalık sistemlerdeki özellikler

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sistemin windows 10'da yavaşsa windows 8.1'e geri dön derim sonuçta windows 10 sürekli update alan bir sistem bazı bilgisayarlarda sorun yaratabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı