Windows 10 Windows Defender virüsleri algılamıyor

Gorkidoo

Hectopat
Yer
CE
Daha fazla  
Merhabalar,

Sorunum: Benim kullandığım bir programı Windows Defender normalde virüs algılıyordu. Sonra dedim "başka bir bilgisayarda test edeyim". Yan laptopuma geçtim (ben toplama kullanıyorum bu arada), oraya programı attım, Windows Defender algıladı ciddi dedi. Yani kısacası benim bilgisayardaki Windows Defender hiçbir virüsü algılamıyor. (Başkalarını da denedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Sorunum: Benim kullandığım bir programı Windows Defender normalde virüs algılıyordu. Sonra dedim "başka bir bilgisayarda test edeyim". Yan laptopuma geçtim (ben toplama kullanıyorum bu arada), oraya programı attım, Windows Defender algıladı ciddi dedi. Yani kısacası benim bilgisayardaki Windows Defender hiçbir virüsü algılamıyor. (başkalarını da denedim)

Güvenlik zekası güncellemeleri tam mı?

Merhabalar,

Sorunum: Benim kullandığım bir programı Windows Defender normalde virüs algılıyordu. Sonra dedim "başka bir bilgisayarda test edeyim". Yan laptopuma geçtim (ben toplama kullanıyorum bu arada), oraya programı attım, Windows Defender algıladı ciddi dedi. Yani kısacası benim bilgisayardaki Windows Defender hiçbir virüsü algılamıyor. (başkalarını da denedim)

Üstteki arkadaşın dediği gibi güncelse bulmalı. Eğer bulamıyorsa Kaspersky Cloud Free de kullanabilirsiniz.

Windows Defender'ın veritabanı güncel olmayabilir. Güvenlik merkezi bölümünden manuel olarak veritabanı güncellemelerini denetleyin.

Geri
Yukarı