Windows 10 Yükseltme Sonrası Etkinleştirme Sorunu

Murat Akhan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 orijinaldi, sağ altta Windows resmi vardı. Tıkladım ve Windows 10 yüklendi ve sağ aşağıda Windows etkinleştir yazıyor. Onu nasıl etkinleştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
10586 sürümünü yüklediysen Windows 7 lisans anahtarını girip etkinleştirebilirsin.

Komut satırına winver yazıp çalıştırıp sisteminizin 10586 yapısında olduğundan emin olduktan sonra komut satırından bu komutu girip ürün anahtarınızı değiştirip sistemi etkinleştirebilirsiniz.
Kod:
slmgr.vbs /ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
X olan yeri ürün anahtarınızla doldurun. Daha sonra bu komutla internete bağlıyken beklemeden doğrudan etkinleştirme yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Kod:
slmgr.vbs /ato

Komut satırına winver yazıp çalıştırıp sisteminizin 10586 yapısında olduğundan emin olduktan sonra komut satırından bu komutu girip ürün anahtarınızı değiştirip sistemi etkinleştirebilirsiniz.
Kod:
slmgr.vbs /ipk XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
X olan yeri ürün anahtarınızla doldurun. Daha sonra bu komutla internete bağlıyken beklemeden doğrudan etkinleştirme yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Kod:
slmgr.vbs /ato
windows 7 geri döndümk birdaha windows 10 yapsam olurmu düzelir mi

Siz Windows 7 ürün anahtarınızı not edin. 10586 yapısına güncelleyip sistem etkinleşmezse doğrudan ürün anahtarınızı girip etkinleştirme yapabilirsiniz. Ancak başka bilgisayara ait ürün anahtarını girerseniz etkinleştirme yapamazsınız.

Siz Windows 7 ürün anahtarınızı not edin. 10586 yapısına güncelleyip sistem etkinleşmezse doğrudan ürün anahtarınızı girip etkinleştirme yapabilirsiniz. Ancak başka bilgisayara ait ürün anahtarını girerseniz etkinleştirme yapamazsınız.
Pc'nin Arkasında Yazan Ürün anahtarını girdim.Ve Arada Yapdım Teşekkür ederim Yardımcı Olduğun için

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı