Windows 10 yükseltme sonrası yavaşladı

cokmerakli

Hectopat
Arkadaşlar bugün Windows Update, Windows 10 sürüm 1903 özellik güncellemesi diye bir güncelleme indirdi. Sanki format atmış gibi oldu. Tüm ayarlarım sıfırlandı dosyalarım duruyor. Sadece bilgisayarım diskinde Windows. Old adında bir klasör oluştu, 26 GB boyutunda bir klasör. Ben bu klasörü silersem Windows'un eski sürümüne bir daha dönemem ve Windows lisansını ve kişisel dosyalarımı kaybederim gibi korkularım var. Sizce silmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM key ana karta işlenir bir daha sormaz format atarken. Sen sıfırdan format at düzelme ihtimali var.
Yükseltme esnasında sıkıntı yaşamış olabilir bilgisayarın

Dün bende Windows 10 yükledim bilgisayar daha yavaş geldi Chrome bile daha yavaş açılıyordu. Arkadaşımı aradım onun bilgisayar özellikleri benden daha iyi Skype ile ekran paylaşdı onda da aynı şekilde gecikmeli açıldığını gördüm. Hatta bilgisayarım klasörü filan bile geç açılıyor. Gece formattan önce kullandığım Windows 8.1 Single Language yükledim bence daha seri şekilde çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı