Windows 10'a dönülmeli mi?

demo11

Hectopat
Daha fazla  
Gece bilgisayarı kapatırken Update gözüküyordu. İçeriğe bakmadan güncelleştir ve Kapat'a tıkladım. Bugün bir açtım Windows 11 kurulmuş. Geri dönmemi gerektirecek bariz bir hata ya da oyun performansında düşüş var mıdır?

Eğer normal bir kullanıcıysanız ve hatalarla başa çıkabileceğinizi düşünmüyorsanız; dönüş yapmalısınız.

Hocam şu an kullandığınız bilgisayar Windows 10 üzerinden giriş yapıyor.
Eğer forum üzerinde görülen simgeyi diyorsanız; Windows 11 kullansanız dahi Windows 10 gösteriyor forum. Henüz o özellik güncellenmedi.

Arkadaşlar bende de aynı şekilde bir güncelleme var dün yapmadım güncelleme içeriğine nasıl bakıyoruz. Yanlışlıkla bende 11 indirmeyeyim.

Hocam ben daha güncelleme ile Windows 11 geçen duymadım.
Windows 11'e güncelleme ile geçiş yapılabiliyor, Windows 10'a da güncelleme ile geçilebiliyordu zaten. Setup kurarmış gibi yeni Windows sürümünü kurabiliyorsunuz. Arkadaş, gelen güncellemeyi onayladıysa geçiş yapmış olabilir.

Windows 11'e güncelleme ile geçiş yapılabiliyor, Windows 10'a da güncelleme ile geçilebiliyordu zaten. Setup kurarmış gibi yeni Windows sürümünü kurabiliyorsunuz. Arkadaş, gelen güncellemeyi onayladıysa geçiş yapmış olabilir.
Hocam hangi güncelleme ile geçiş yapılıyor.
(Bilmediğimden soruyorum)

Hocam hangi güncelleme ile geçiş yapılıyor.
(Bilmediğimden soruyorum)
Windows 11 çıktığında güncelleme ile geçiş mümkün olacak, şu anda sıfırlama yapmadan yine güncelleme ile geçmek istiyorsanız İSO indirip setup.exe'yi çalıştırıp geçebilirsiniz. Veriler sıfırlanmaz, işletim sistemi değişir.

Windows 11 çıktığında güncelleme ile geçiş mümkün olacak, şu anda sıfırlama yapmadan yine güncelleme ile geçmek istiyorsanız İSO indirip setup.exe'yi çalıştırıp geçebilirsiniz. Veriler sıfırlanmaz, işletim sistemi değişir.
Hocam o zaman arkadaş hala windows 10'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı