Windows 10'a geçerken BIOS aynı kalır mı ?

Cazzarie

Kilopat
Burada yapılan rehberleri izleyerek bir kaç ay önce almış olduğum bilgisayarıma UEFI BIOS yüklemiştim. Windows 10 rezerv ettiğimde BIOS değişir mi ? Ve Windows 10'a geçerken bana key nereden gelecek acaba ?

UEFI BIOS kullanıcı tarafından yüklenen bir şey değil. UEFI işletim sistemi kurulumu yapmışsınızdır. Windows 10'u da aynı şekilde kurun, BIOS ayarı değişmez.
Ve Windows 10'a geçerken bana key nereden gelecek acaba ?
Key gelmiyor. Cihaz donanımsal olarak lisanslanıyor.

UEFI BIOS kullanıcı tarafından yüklenen bir şey değil. UEFI işletim sistemi kurulumu yapmışsınızdır. Windows 10'u da aynı şekilde kurun, BIOS ayarı değişmez.

Yapmış olduğunuz Windows 10 Yükseltme Rehberi'nde flash bellek üzerinden yapılıyor sanırım. Ben sağ altta çıkan simgeden yapacağım, aynı şey değil mi ?

Rezerve etmek hazır durumda bulundurur sadece. Senin şuan rezerve etmenin pek bir önemi kalmadı çünkü Microsoft kendi sitesi üzerinden bunu yayınladığı için oradan ulaşabilirsin. Sistemin kaldırıyorsa indirmeni tavsiye ederim :)

Her şey aynı kalacak sadece windows sürümü yükselecek değil mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı