Windows 10'a yükselttikten sonra temiz kurulum nasıl yapılır?

Yani videoda anlatıldığı gibi... Tabi videodaki kurulumda Flash disk kullanılmış, siz DVD kullanacaksınız. Yani değişen sadece isim olacak.

Az önce denedim ve ürün anahtarı ekranı geldi. Windows 8.1'de kullandığım anahtarı mı girmeliyim oraya? Ve bu işlem esnasında bilgisayar internete bağlı olmalı mı? @er36po

Ürün anahtarı kısmını atlayıp kuruluma devam edin. Kurulum bittikten sonra otomatik etkinleşecektir.

Sıfırla kirli mi?
İlla USB'den kurmak tamamen placebo.
''Saçmalama be kardeşim'' diyecek kalbin kırılacak :rolleyes: Anlaşılan konuyu anlamamışsın. Konuyu açan arkadaş yükseltme yapmış, şimdi veya daha sonra ''Temiz Kurulum yapmak istesem elimdeki DVD ile yapabilir miyim'' şeklinde soru sormuş. Ama sen ''Sıfırla Seçeneği''ni tutturmuş gidiyorsun.
Bu arada, Sıfırla seçeneği ile PC Temiz kurulum gibi olmuyor, maalesef (n)

Oluyor hocam oluyor.
Sıfırlamanın ISO kurulumundan farkı sadece HDD bölümlemesi yapamaman. Dediğim gibi biraz placebo etkisi var sizde.

Her tarafı ayna olan, (her kesi kendi gibi gören, eğri olan ama ona göre doğru olan...) o bile yeterli bir neden değil mi? :)

Hem sen neden uzatıyorsun?
Adam daha önce yükseltme yapmış, şimdi de temiz kurulum yapmak istiyor. Hal böyle olunca senin ısrarın neden?

İşi neden düelloya dönmüş anlamadım :D. Temiz kurulum hakkında soru sordum sadece. Temiz kurulum daima en iyisidir bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı