Windows 10'da Defender yeterli mi?

Çünkü Defender yetersiz bir yazılımdır ve orta seviyede virüsleri bile temizleyemez. O yüzden başka bir ekstra yazılım kullanılması tercih edilir. Hemen agresifleşmeye gerek yok.
Sen, alıntıladığım mesajında ne dediğinin farkında mısın? "Kendisi virüs" sözünün apayrı bir anlama geldiğini anlayabilecek iletişim becerisinden yoksun isen bir internet forumunda, hele ki yardım etmek için yeterli kapasitede bilgiye sahip olmadığın bir bölümünde, ne işin var?

Sen, alıntıladığım mesajında ne dediğinin farkında mısın? "Kendisi virüs" sözünün apayrı bir anlama geldiğini anlayabilecek iletişim becerisinden yoksun isen bir internet forumunda, hele ki yardım etmek için yeterli kapasitede bilgiye sahip olmadığın bir bölümünde, ne işin var?
Dostum Defendere virüs diyerek şaka yapmıştım defender bence kötü bir yazılım olduğu için ona virüs dedim yoksa öyle bişey yok sadece espri.

Vay canına :D 1 yıllık konum hortlamış :D arkadaşlar o sistem güçlendi :D 1 yıldır Kaspersky kullanıyorum, tavsiye ederim sizlere de.

Geri
Yukarı