Windows 10'da kalmak mantıklı mı?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, normalde ben çıktığı günden beri Windows 11 kullanıyordum fakat Monster servis bana Windows 10 kullanmamı çünkü güncellemeler gelmeyip tam sürüme ulaştı dediğinden Windows 10'da kaldım. Laptopum Tulpar T5 v19.1. sizce Windows 10'da kalmam mantıklı mı? Yoksa Windows 11'e yükseltsem mi yine?

Windows 11'e geçtikten sonra Windows 10'u hiç aramadım diyebilirim. Güncel kalmakta fayda var diye düşünüyorum bence Windows 11 kullanabilirsiniz.

Hocam bilgisayara oturayim oyun oynayim kafasindaysaniz Windows 10 cunku oyuncularin tercih ettigi bir surum Windows 11'de de oynanir ama tam optimizasyon oldugunu dusunmuyorum. Yanlisim varsa duzeltmek isteyen duzeltebilir.

Hocam bilgisayara oturayim oyun oynayayım kafasindaysaniz Windows 10 cunku oyuncularin tercih ettigi bir surum Windows 11'de de oynanir ama tam optimizasyon oldugunu dusunmuyorum. Yanlisim varsa duzeltmek isteyen duzeltebilir.

Windows 11 bazı oyunlarda Windows 10'dan 1-2FPS ya da 10-15FPS arası arttırıyor, bence gerek yok (kendi işletim sistemini yaz daha iyi).

Windows 11 bazı oyunlarda Windows 10'dan 1-2FPS ya da 10-15FPS arası arttırıyor, bence gerek yok (kendi işletim sistemini yaz daha iyi).
Hocam isletim sistemi yazmak o kadar kolay degil.

Hocam Windows 11 dilan polat gibidir
Gösteriş ama içi boş bir windows.
Win 10'dan devam edin.
Ornekleme guzel ama katilmiyorum. Windows 11 şık gorunum ve kullanimla kullanicilarini cezbediyor.

Geri
Yukarı