Çözüldü Windows 10'da sağ alttaki yazı nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Aktivasyon yazısından mı bahsediyorsunuz? Windows 10 anahtarı satın alıp aktifleştirmelisiniz.
Eğer Windows aktivasyon yazısı ise Key alıp aktifleştirmelisin. Sağlamlisans gibi sitelerde OEM Key bulabilir ve ucuza satın alabilirsin. Forum olarak korsana kesinlikle karşıyız bunu önermiyoruz. Korsan aktifleştirme bilgisayarınıza virüs vb. durumlar bulaşabilir.

Eğer Windows aktivasyon yazısı ise Key alıp aktifleştirmelisin. Sağlamlisans gibi sitelerde OEM Key bulabilir ve ucuza satın alabilirsin. Forum olarak korsana kesinlikle karşıyız bunu önermiyoruz. Korsan aktifleştirme bilgisayarınıza virüs vb. durumlar bulaşabilir.

1500 TL hani söyleyimde kolay kazanılmıyor. FreeDOS bilgisayarda işletim sistemi olmadan kullanılmayacağına göre bazı şeyler mecburen yapılmalı. Ama denmesin bu yazımdan korsanı destekliyor diye. Steam'de 400'e yakın oyunum var ve büyük çoğunluğu paraya kıyıp aldığım AAA kalitesinde oyunlar. Sadece demek istediğim hepimiz her şeyimizle tamamen doğru olamayız çünkü hayat yeterince doğru değil. Bazı şeylere mecbur kalıyoruz. O yüzden her şeyde korsana karşıyız diye gereksiz şova gerek yok bence. Ayrıyeten ben sizin hiç kul hakkı yemediğinize de inanmıyorum. Elbet istemeden yapmışsınızdır. Konuya gelecek olursak etkinleştirilmeden kalkmıyor. İnternette çok uyguna ortalama 40-50 lira gibi fiyatlara OEM Key'ler bulabilirsiniz. Ayrıyeten bir Key'den virüs falan bulaşmaz. Şahsen bilgisayara 11 bin verince Windows işini ben böyle hallettim. Kusura bakmasın kimse binlerce lira de veremezdim ben o parayı kolay kazanmıyorum. Önceden yüklü gelirdi bilgisayarlarda bu FreeDOS işi nerden çıktı onu anlamışta değilim. Farklı bir para kazanma taktiği.
(Yüksek ihtimal bunun içinde ban yiyeceğim ama yazmazsam içimde kalırdı :D)

1500 TL hani söyleyimde kolay kazanılmıyor. FreeDOS bilgisayarda işletim sistemi olmadan kullanılmayacağına göre bazı şeyler mecburen yapılmalı. Ama denmesin bu yazımdan korsanı destekliyor diye. Steam'de 400'e yakın oyunum var ve büyük çoğunluğu paraya kıyıp aldığım AAA kalitesinde oyunlar. Sadece demek istediğim hepimiz her şeyimizle tamamen doğru olamayız çünkü hayat yeterince doğru değil. Bazı şeylere mecbur kalıyoruz. O yüzden her şeyde korsana karşıyız diye gereksiz şova gerek yok bence. Ayrıyeten ben sizin hiç kul hakkı yemediğinize de inanmıyorum. Elbet istemeden yapmışsınızdır. Konuya gelecek olursak etkinleştirilmeden kalkmıyor. İnternette çok uyguna ortalama 40-50 lira gibi fiyatlara OEM Key'ler bulabilirsiniz. Ayrıyeten bir Key'den virüs falan bulaşmaz. Şahsen bilgisayara 11 bin verince Windows işini ben böyle hallettim. Kusura bakmasın kimse binlerce lira de veremezdim ben o parayı kolay kazanmıyorum. Önceden yüklü gelirdi bilgisayarlarda bu FreeDOS işi nerden çıktı onu anlamışta değilim. Farklı bir para kazanma taktiği.
Bu yazidan dolayi banlanacaksan beni de banlasinlar. Helal olsun adamsin BIOS bile kurulu geliyordu artik toplama isi can sıkıcı oldu. Magazadan saglam alet alamaz olduk. Hep bir parca eksik bakiyorum da.

Eğer duvar kağıdı kullanmayanlardansanız:
''Windows Ayarları -> Erişim Kolaylığı -> Monitör -> Masaüstü arka planını göster''i devre dışı bırakın.

Bu yöntemle Insider sürümlerinde sağ alttaki yazıyı kapatabiliyordum. Deneyebilirsiniz.

Dostum 1500 TL'yi gidip mağazadan alırsan verirsin dediğim sitelerdeki OEM keylere bakarsan 50-60 TL civarındalar. Bilmiyorsun bari bu kadar uzun bir yazı yazıp ahkam kesme insanlara bizde para saçmıyoruz etrafa gidip windows lisansına 1500 TL para verelim. Crack yöntemlerinin çoğundan virüs bulaşma riski bulunur ayrıca hiç de keyden virüs bulaşmaz falan diye söyleme zaten windowsu key girerek cracklemiyorsun. Exe açarak crackliyorsun sonra pcyi restartladığında lisanslamış oluyor. OEM keylerde neden ucuz oluyor diye soracak olursanız da adamlar vergi, dükkan masrafı, çalışan masrafı vs. gibi işletme masraflarından kurtuldukları için bu kadar ucuza satıyorlar. Aylardır kullanıyorum herhangi bir sorunu yok ve böyle OEM key alıp kullanan insan sayısı gidip bi dükkandan 1500TL'ye key alan insan sayısından daha fazla.

Dostum 1500 TL'yi gidip mağazadan alırsan verirsin dediğim sitelerdeki OEM Key'lere bakarsan 50-60 TL civarındalar. Bilmiyorsun bari bu kadar uzun bir yazı yazıp ahkam kesme insanlara bizde para saçmıyoruz etrafa gidip Windows lisansına 1500 TL para verelim. Crack yöntemlerinin çoğundan virüs bulaşma riski bulunur ayrıca hiç de Key'den virüs bulaşmaz falan diye söyleme zaten Windows'u Key girerek cracklemiyorsun. Exe açarak crackliyorsun sonra PC'yi restartladığında lisanslamış oluyor. OEM Key'lerde neden ucuz oluyor diye soracak olursanız da adamlar vergi, dükkan masrafı, çalışan masrafı vs. gibi işletme masraflarından kurtuldukları için bu kadar ucuza satıyorlar. Aylardır kullanıyorum herhangi bir sorunu yok ve böyle OEM Key alıp kullanan insan sayısı gidip bir dükkandan 1500TL'ye Key alan insan sayısından daha fazla.

Kardeşim bende zaten 50-60 TL'lik OEM Key'lerden bahsetmişim sen benim yazdığımı iyi okudun mu? Sen OEM Key'ler için korsana karşıyız demişsin. Bu kadar abartmaya gerek yok diyorum bende sana. OEM gayet kullanılır bende OEM kullanıyorum yazmışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı