Windows 10'dan 11'e geçmek mantıklı mı?

11 e geçince ne olacak? Hiçbir artısı yok. Dertsiz başına dert alırsın.
Yeni arayüz, yenilik, performans artışı gibi gibi.. Tabii sistemin destekliyorsa.
Desteklemeyen sisteme kurarsan sorun olabilir, desteklediği halde de olabilir..
Olmadı geri 10'a dönebilir. Zor değil.
11 şu anda hatalarla dolu. Bence geçmek mantıksız.
Ne gibi hatalar, anlatır mısınız lütfen?
Kulaktan dolma bilgilerle konu sahibine baskı yapmayın.

Yeni arayüz, yenilik, performans artışı gibi gibi.. Tabi sistemin destekliyorsa.
Desteklemeyen sisteme kurarsan sorun olabilir, desteklediği halde de olabilir..
Olmadı geri 10'a dönebilir. Zor değil.

Ne gibi hatalar, anlatır mısınız lütfen?
Kulaktan dolma bilgilerle konu sahibine baskı yapmayın.
Aşağıdaki fotoğrafta şarjın %104 olması mantıklı değil. Bunun gibi hatalardan bahsediyorum.

Dosya Ekleri

• OKdqiHG.png
    OKdqiHG.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 75
Windows 10 ile ilgili bir problem yoksa geçme bence. Wİndwos 11 hala problemli. 1 sene temiz beklenir bence.
Herhangi bir problemim yok şuan sadece tartışma amaçlı bı bakım bilgili insanlar yazar die açtım.
TPM 2.0 desteklediğinden emin misin cihazının? İşlemci ve anakart bilgisini paylaşırsan yardımcı olabiliriz.
İslemcim:AMD r5 3500x
Anakart:MSI tomahawak Max(4400mhz) 4slotlu varmidir o özellik lütfen söyleyin?
Ben eski sistemde Windows 11 kullanıyorum gayet hızlı geçebilirsiniz TPM konusuna gelecek olursak BIOS'tan TPM açmayı deneyin eğer yok ise Rufus'tan flasha yazdırıp yükseltme ya da temiz kurulum yapabilirsiniz.
Yukseltme derken hocam?

Daha indiriyor ISO da ama emin olamıyorum sadece soruyorum YouTube videolarında verilerimi sakla yerine kadar video çekmıyorlar da dosyalar önemli silinsin istemem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı mantık.

Geri
Yukarı