Windows 10'dan 11'e geçmek mantıklı mı?

Merhabalar efendım, ben Windows 10'dan 11'e gecmek ıstıyorum ama allta gosterdıgım gıbı TPM2.0 desteklemıyor diyor. Bu ayarı BIOS uzerınden mı etkınlestırecegız ve 11'e şu an gecılmelı mıdır? Cunku bayağı dıyorlar, mavı ekran verıp cokuyor muahbbetı donuyor pıyasada. Korkuyorum, sızce ne yapmam gerkıyor?

Eki Görüntüle 1218702

Ben dahil hiçbir arkadaşım daha hata dahi almadık. Windows 10'da kat ve kat fazla hata var idi. TPM BIOS üzerinden etkinleşecek Recep Baltaş'ın bu konuda videosu var. Windows 10'dan çok daha stabildir. Geçilebilir.

Bios üzerinden ben de TPM aktifleyip Win11 e geçtim, direk olarak yükseltme yaptım ayarlardan dosyalar uygulamalar her şey olduğu gibi kaldı, şu ana kadar hiç hata almadım görselliği bence çok iyi olmuş hız konusunda anlamlı bir fark göremedim , oyunlarda da sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim Win11

Merhabalar efendım, ben Windows 10'dan 11'e gecmek ıstıyorum ama allta gosterdıgım gıbı TPM2.0 desteklemıyor diyor. Bu ayarı BIOS uzerınden mı etkınlestırecegız ve 11'e şu an gecılmelı mıdır? Cunku bayağı dıyorlar, mavı ekran verıp cokuyor muahbbetı donuyor pıyasada. Korkuyorum, sızce ne yapmam gerkıyor?

Eki Görüntüle 1218702
Ben geçtim çokta memnunum, insider dan devolopmant update i yaptım ve sıfır sorun şu an

Merhabalar, bir arkadaşım önermişti bende yükledim oyunlarda falan 5 fps düşüş oldu ama sadece görünüşü için bile geçilebilir bence. Yanlız Filmora X ve Premiere Pro açılmıyor ve bazen oyun oynarken birden ekran kapanıyor (bilgisayarımdan değil Windows 10 da olmuyordu) yakında güncellemelerle düzeltirler diye düşünüyorum. Bence geçilebilir şuan yuvarlak köşeler, pencere düzenleme falan gayet güzel oyun için değilde başka işler için bir bilgisayar ise geçilebilir
YANI BENIM BURDA NE YAPMAMA GEREKIYOR?
Yükleceksen Windows 11 yükle yaz Google'a, yükleme yardımcısıyla kur

Dostlar oncelikle selamlar. Yeni bir bilgisayar aldim ve 1 hafta icinde gelecek. Simdiden karar vermek istiyorum. Windows 11 Pro mu yoksa Windows 10 Pro mu satin alayim bilemedim. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden teşekkür ederim.

Dostlar oncelikle selamlar. Yeni bir bilgisayar aldim ve 1 hafta icinde gelecek. Simdiden karar vermek istiyorum. Windows 11 Pro mu yoksa Windows 10 Pro mu satin alayim bilemedim. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden teşekkür ederim.
Key olarak hangisi ucuzsa, win10 pro al zaten 11 e ücretsiz yükseltilebiliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı