Windows 10'dan 11'e yükseltmeli miyim?

KemSay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Art Director
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Samsun Evo Plus 250 GB
Ekran kartı
GTX 1050
İşlemci
Intel i7 8. Nesil
Selam herkese, ilk Windows 11 çıktığında yükseltmiştim fakat bilgisayar çok yavaşlamıştı bundan ötürü tekrardan Windows 10'a geri döndüm fakat uzun zaman oldu bir o kadar da güncelleme aldı şu an tekrardan yükseltmeye değer mi? Yoksa biraz daha beklesem olur mu? Hata durumları nedir? Bilen varsa yazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese, ilk Windows 11 çıktığında yükseltmiştim fakat bilgisayar çok yavaşlamıştı bundan ötürü tekrardan Windows 10'a geri döndüm fakat uzun zaman oldu bir o kadar da güncelleme aldı şu an tekrardan yükseltmeye değer mi? Yoksa biraz daha beklesem olur mu? Hata durumları nedir? Bilen varsa yazsın.

Yapma ben öyle bir hata yaptım geri alamadım 4 aydır Windows 11'deydim. İlk sorunum çıktı öyle geçemedim Windows 10 çunku bir sürü oyunum filan vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapma ben öyle bir hata yaptım geri alamadım 4 aydır Windows 11'deydim. İlk sorunum çıktı öyle geçemedim Windows 10 çunku bir sürü oyunum filan vardı.

Veri kaybetmeden Windows 10'a geri dönebilirsiniz bunun hakkında videolar mevcut çok basit bir işlem bir nevi güncelleme yaparak Windows 10'a geri dönüyor.

Veri kaybetmeden Windows 10'a geri dönebilirsiniz bunun hakkında videolar mevcut çok basit bir işlem bir nevi güncelleme yaparak Windows 10'a geri dönüyor.

1 hafta sonra o kapanıyor kardeş o yüzden şu an 6 ay 1 yıl filan olmuştur.

Ben yükselttim ve açıkçası şuanki durumu bana göre gayet iyi. Oyun bakımından fps olarak pek bir fark yok ama gözlemlediğime göre Win11'de az da olsa daha fazla fps alıyorum. Sadece oyun için değil, genel performans olarak da pek bir fark yok ama ben Win11'i daha çok beğendim. Performans olarak çok yakın olduğu için keyfiniz hangisini istiyorsa onu kullanın.

1-2 ay daha beklemenizi öneririm. Şu anlık Windows 10 kalmanız daha kararlı olabilir.

Geri
Yukarı