Windows 10'dan 8'e geçebilir miyim?

miazz

Femtopat
Daha fazla  
RAM
ddr4 8gb 2666mhz ram
SSD veya HDD modeli
mld300 nvme 1tb ssd
Ekran kartı
sapphire nitro rx580
Anakart
amd b450 m a pro 2
İşlemci
ryzen 5 2600x
Arkadaşlar merhaba. Sistem özelliklerimi belirttim. Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Acaba 8.1 Pro sürümüne geçsem sürücülerim sorunsuz çalışır mı? Destek güvenlik açıkları vs umurumda değil sadece performans önemli benim için yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Sistem özelliklerimi belirttim. Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Acaba 8.1 Pro sürümüne geçsem sürücülerim sorunsuz çalışır mı? Destek güvenlik açıkları vs umurumda değil sadece performans önemli benim için yardımcı olursanız sevinirim.

Ben geçmiştim 10 FPS farkı oldu Minecraft'ta baska da bir şey degismedi cogu oyunu oynayamamak disinda.

Arkadaşım sürüm düşürmek FPS arttırır dedi o yüzden böyle bir düşünceye kapıldım.
Bunun yerine riskleri göze alarak modlanmış win10 kullanabilirsiniz. Ekstra olarak oyun oynarken explorer.exe'yi kapatabilirsiniz. W8.1 çok fps fark ettirmeyecek bence.

Hangi oyunları oynuyorsunuz?

Geri
Yukarı