Çözüldü Windows 10'dan 7 veya 8'e geçmeli miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

demo11

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu an Windows 10 kullanıyorum. FPS için bir sıkıntım yok ama daha yüksek olmasını isterdim. Sistemim de biraz eski olduğu için 10'dan 8 veya 7'e geçmeli miyim diye düşündüm. Sizce?

Sistemim:
  • Anakart: MSI 760GM-P23
  • İşlemci: AMD FX-4300
  • Bellek: 6 GB 1333 MHz
  • Ekran kartı: MSI R240
  • PSU: 300W
  • Harddisk: 500 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
10-20 FPS sizi uçarmayacağını bilmenizi isterim. Windows 10'da kullanılan arkaplan uygulamaları RAM kullanımı arttırır, yediğiniz drop gibi sorunların üstesinden gelir ancak 10-20 FPS ile fark atmaz. Oyunda kasma yok ise FPS merakından vazgeçebilirsiniz, sonuçta oynanan çözünürlüğe bağlı olarak, oyun ayarları, bu nedenler FPS yüksekliğine yol açar veya düşürür.
Verebilecek paran varsa bir SSD al. Windows 10 performansın artacaktır. ayrıca Hem Technopat Sosyal'de hem de internet sitelerinde hızlandırma rehberleri var. onlardan yararlanabilirsin.

10-20 FPS sizi uçarmayacağını bilmenizi isterim. Windows 10'da kullanılan arkaplan uygulamaları RAM kullanımı arttırır, yediğiniz drop gibi sorunların üstesinden gelir ancak 10-20 FPS ile fark atmaz. Oyunda kasma yok ise FPS merakından vazgeçebilirsiniz, sonuçta oynanan çözünürlüğe bağlı olarak, oyun ayarları, bu nedenler FPS yüksekliğine yol açar veya düşürür.

Çözüm
Oyunlardaki droplarla işletim sisteminin tam olarak alakası nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Geçmemeye karar verdim. İyi geceler.
Doğru karar, iyi geceler. Cevabım yararlı olduysa ne mutlu bana.

@Burakcdemir arkaplanda çalışan uygulamar Windows 10'da bana göre çok fazla Gamebar gibi, Windows 7 daha basit ve stabil çalışıyor, 8.1, 10'un beta sürümü veya geliştirmeye açık olup geliştirilen modeli olduğunu düşünüyorum.

Güncelleme aldığı için ve gelişmiş olduğu için Windows 10 her türlü kullanılabilen en iyi Windows işletim sistemidir, "BANA GÖRE".

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı