Windows 10'dan Windows 7'ye geçmek

nakliyeci

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elime eski model(2011) laptop geçti. Bu bilgisayarın ekran kartı gibi bazı sürücüleri sadece 7'ye çıkmış. Acaba bu saatten sonra Windows 7'ye geçmenin dezavantajları nedir? Bir de Windows 7 desteği 3 yıl uzatılacak diyorlar, doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Elime eski model(2011) laptop geçti. Bu bilgisayarın ekran kartı gibi bazı sürücüleri sadece 7'ye çıkmış. Acaba bu saatten sonra Windows 7'ye geçmenin dezavantajları nedir? Bir de Windows 7 desteği 3 yıl uzatılacak diyorlar, doğru mu?

Windows 11 çıktı ya 3 yıl uzatılmaz zannetmiyorum dezavantajı da hızlı ve pratik çalışır.

Eski bilgisayarsa ve HDD varsa Windows 7 geçebilirsiniz ama Windows 8.1 deneyip geçmenizi öneririm. Ekran kartı sürücüsünü Windows 8.1 ile çalıştırmayı deneyin, olmazsa Windows 7 geçersiniz. Fazla bir dezavantaj yok, güvenlik güncelleştirmeleri, desteği falan yok. Bence sıkıntı olmaz fazla. O dedikleri 3 yıl destek, paralı diye biliyorum.

Eski bilgisayarsa ve HDD varsa Windows 7 geçebilirsiniz ama Windows 8.1 deneyip geçmenizi öneririm. Ekran kartı sürücüsünü Windows 8.1 ile çalıştırmayı deneyin, olmazsa Windows 7 geçersiniz. Fazla bir dezavantaj yok, güvenlik güncelleştirmeleri, desteği falan yok. Bence sıkıntı olmaz fazla. O dedikleri 3 yıl destek, paralı diye biliyorum.
ESU bypass ile o güncellemeleri alabiliyorlar. Birde Windows 7'nin 3 yıl uzatılması gerçek olursa Windows 8.1'den daha destekli olacak. Desteği kesildi diye bence herkese Windows 8.1 önermeyi bırakın. Sıkıldık.

Esu bypass ile o güncellemeleri alabiliyorlar. Bir de Windows 7'nin 3 yıl uzatılması gerçek olursa Windows 8.1'den daha destekli olacak. Desteği kesildi diye bence herkese Windows 8.1 önermeyi bırakın. Sıkıldık.

Desteği bitti diye önermemezlik yapmıyorum. Daha çok hoşuna gidebilir, daha çok verim alabilir, belki daha stabil olabilir diye söylüyorum. Destek benim umurumda bile değil zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı