Windows 10'dan Windows 7'ye geçtim

Riqhtful

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bugün, bilgisayarımı Windows 10'dan Windows 7'ye geçirdim. Peki avantajım nedir? Bir oyunda FPS değerinde değişme olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün, bilgisayarımı Windows 10'dan Windows 7'ye geçirdim. Peki avantajım nedir? Bir oyunda FPS değerinde değişme olur mu?

Dostum bende öyle bir şey yapmıştım hataymış ben 10 tane oyun indirdim yüklenirken 9 tanesi hata verdi.
Onları düzelttim bütün oyunlarda farklı bir şekilde 0xc000007b hatası verdi onu düzelttim fakat sıkıldım.
Windows7'den şu anda 10A geçiş yapıyorum haberin olsun büyük haya yapmışsın.

ben de şahsi düşüncem olarak w10 a geçtiğimde bir hata yaptığımı farkettim eskiden oynadığım oyunları orjinal olmasına rağmen oynayamıyorum ve bu sadece w10 dan sonra ortaya çıktı

Performans olarak bilmiyorum ama, güvenlik açısından dezavantajlısınız. Microsoft, Windows 7 desteğini kestiğinden yakın zamanda güvenlik sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tavsiyem, tekrar Windows 10'a geçmenizdir. Eğer ben illa da Windows 7'de kalacağım diyorsanız, güçlü bir antivirüs programı kurmanızı öneririm.

Win10 çok daha performanslı. Donanımsal bir sıkıntınız yoksa, windows 10 pro'ya yeniden geçmenizi öneririm. Win 7 desteği sona erdiği için, sisteminiz virüs vs her şeye karşı korunmasız durumda.

Güvenlik açığınız var. Masaüstü dışında performans hızınız yok. Hatta oyunlarda FPS'de sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı