Windows 10'dan Windows 8.1'e Geri Dönüş

Gel hacı abi evime gel, trol mu değil mi gör. Uzak bağlantı kurayım sana, PC'ye bağlan, tüm bilgini konuştur. Görelim, ne berbat bir işletim sistemi olduğunu görün.

Disklerim M.2 SSD.

Arkaplandaki bloatware'i sen durdur.

Ben bunların hepsini biliyorum. Sistem bir süre sonra uygulamaların açılmasını engelliyor.

Puahahahaha. Hiç güleceğim yoktu. Hahahaha. Hem M.2 var hem 64 GB RAM var hem de Windows 10 kasıyor öyle mi? Uygulamaların açılmasını engelliyor. İyi yapıyor, sizin korsan indirdiğiniz uygulamalar hem bilgisayarı yavaşlatır hem de açılmaz Windows 10 ile çünkü güvenlik önlemi var. Hem korsan indiriyorsunuz hem de buraya gelip canım Windows 10'u kötülüyorsunuz.

Hocam o sistemde Windows 10'un kasması normal değil. Parçaların iyi olduğundan emin misiniz? Lenovo Ideapad 500-15ISK'de sakince kullanabiliyordum. Uçmasa bile hızı güzeldi. Tabii bir Arch etmez de neyse. Bence bir baktırın sisteminize. Normal değil bence bu sistemde bu sorun.

Hocam o sistemde Windows 10'un kasması normal değil. Parçaların iyi olduğundan emin misiniz? Lenovo Ideapad 500-15ISK'de sakince kullanabiliyordum. Uçmasa bile hızı güzeldi. Tabii bir Arch etmez de neyse. Bence bir baktırın sisteminize. Normal değil bence bu sistemde bu sorun.
Hocam bence korsan kullandığı için oluyor. PC'yi DDOS olarak kullanıyorlar.

Hocam bence korsan kullandığı için oluyor. PC'yi DDoS olarak kullanıyorlar.

Hocam fake konu da olabilir, emin değilim. Bana 64 GB RAM taksan ben de açarım sana oyunu. HDD'yle de çok hızlı olmasa da kullanıyordum ben Windows 10'u.

Bu arada 64 GB RAM alacağınıza o parayı bana verin ben size Linux öğreteyim. Takır takır halledersiniz her şeyi. @Ali998 hocam da yardım eder kırışırız biz parayı. :D

Şahsen E6300, 4 GB RAM ve 860 EVO ile Windows 10 Pro kullanan birisi olarak troll olduğunuzu belirtirim. 64 GB RAM ve M.2 SSD tekstil mağazasında üretilmediyse benim bilgisayarımdan kat ve kat daha iyi olmalı kullandığınız tüm programları silin. Ve Rufus ile temiz format atın.

Şahsen E6300, 4 GB RAM ve 860 EVO ile Windows 10 Pro kullanan birisi olarak troll olduğunuzu belirtirim. 64 GB RAM ve M.2 SSD tekstil mağazasında üretilmediyse benim bilgisayarımdan kat ve kat daha iyi olmalı kullandığınız tüm programları silin. Ve Rufus ile temiz format atın.
Hala trol diyorsun.

Dosya Ekleri

• Snap2.jpg
    Snap2.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 30
Eyvallah usta. Aynı kafadayız, Windows 10 çok yavaş ve çok adi bir sistem.
Afedersiniz ama pek çok laptop ve PC'de Windows 10 kullandım ama sizin yaşadığınız sorunlarla hiç karşılaşmadım. Nasıl bu hatalarla karşılaşıyorsunuz anlam veremiyorum 🙃

Afedersiniz ama pek çok laptop ve PC'de Windows 10 kullandım ama sizin yaşadığınız sorunlarla hiç karşılaşmadım. Nasıl bu hatalarla karşılaşıyorsunuz anlam veremiyorum 🙃

1- Defender'ı istemiyorum, her şeye virus diyor. Onu kapatınca bir süre sonra çoğu program hata vermeye başlıyor.

Her programda denetim yapıyor ortalığı felç ediyor. Mesela Win 8 kullanıyorum. Tıklar tıklamaz acrobat açılıyor. Neredeyse tıklamadan fareyi görür görmez açılıyor desem abartmam.

2- Hata verme olayını Defender'a bağladım, hata yaptım diyelim. Bir süre sonra programlar açılır açılmaz kapanıyor. Nette arama yaptım. Virus dediler, tarama yaptım temizledim gene aynı. Tekrar arama yaptım, Acrobat Reader için böyle bir sorun varmış ve duzeltilmesi bekleniyormuş. Hadi onu anladık, diğer programlar da bir süre sonra açılmamaya başladı.

3- Defalarca format attım, yükledim. Bir süre sonra Photoshop sapıtıyor, açılmıyor.

İşletim sistemini Türk warez sitelerindne indirdim. Birkaç farklı sürümde aynı oldu. Sonra crackli diye tribe girdim, crackli yazılım yüklemedim. Gene sapıttı Windows 10.

Acaba işlemci ile anakart mı bozuk diye tribe girdim 15-20 yıldır PC kullanırım böyle bir rezalet görmedim. Bu kadar kötü bir duruma hiç rastlamadım. 8.1'e geri döndüm, son sürat çalışıyor. Aynı donanımda en az 10 kat daha hızlı.

Geri
Yukarı