Windows 10'u İkinci Bilgisayara yüklemek

MuhtarinOglu

Hectopat
Yer
Avusturya
Daha fazla  
Meslek
isci
Unbenannt.PNG
Arkadaslar benim 2 tane bilgisayarim var. İlkine Windows 10 yükledim (güncelleme ile) fakat 2. bilgisayarima yükleyemedim. Benden windows 10 aktive kodu isteniyor. Sistemim uyumlu ve USB ile güncelliyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rezerve yaptıysanız temiz kurulum yapabilirsiniz hocam. Yinede şu rehberi izleyin ve başka birine de sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir @Recep Baltaş 'a sorun galiba ben yanlış biliyorum.

Rezerve yaptıysanız temiz kurulum yapabilirsiniz hocam. Yinede şu rehberi izleyin ve başka birine de sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir @Recep Baltaş 'a sorun galiba ben yanlış biliyorum.
yardimin icin tesekkür ederim denedim rehberdeki vidoyu zaten o yüzden lisanz anahtari istedi, sanirim ikinci bilgisayardaki windows oem birde onu arastiracagim

tamam arkadaslar sorunu cözdüm windows 10u yeniden usb`ye yazdirdim baska bir usb portundan denedim nasil oldu bilmiyorum sorunum cözüldü (n):)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı