Çözüldü Windows 10'u ISO'yu Sonra Kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

erenrck

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1-2 seneye bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi 29 Temmuz'dan sonra Windows 10 ücretli olacak. Bu sebeple ISO olarak dosyayı arşivleyip FreeDOS bir bilgisayar aldığımda bu ISO'yu kullanarak sorunsuz bir şekilde kurabilir miyim?

29 Temmuz'dan sonra "Windows 7'den Windows 10'a yükseltme" ücretli olacak. Windows 10 ISO dosyası değil. ISO dosyası indirmeye müsait şekilde sitede sunulmaya devam edecek. ISO'yu kullanarak sistemi kurduğunuzda Windows lisanslanmış olmuyor. Bunun için lisans kodu satın almanız gerek. Şimdiden Windows 10 lisans anahtarınızı alın, bilgisayar aldığınızda işletim sistemini kurar ve lisansınızı kullanarak sistemi orjinal hale getirirsiniz.

Ancak, şu da bir gerçektir ki; 2 seneye kim öle kim kala...

2 sene dedim de yani o kadar uzun bir süre değil 7-8 ay sonra düşünüyorum. 1 yıla yakın bir süre işte.
Şu an Windows 10 ücretsiz değil mi zaten? Lisans anahtarını ücretsiz vermeleri gerekmiyor mu?

Bedava lisans dağıtmıyorlar. Orjinal Windows 7 lisansı olanlar otomatik olarak sistemini Windows 10'a ücretsiz yükseltebiliyorlar sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı