Windows 10'un Etkinleştirilmesi Gitti

kasgar

Hectopat
Windows 10'um etkinleştirilmişti, etkinleştirildi yazıyordu, bugün bir bildirim geldi Windows'u etkinleştirin diye. Bir baktım ürün etkinleştirilmedi yazıyor. %100 etkinleştirilmişti, yazdığını hatırlıyorum. Bir de bir arkadaşımda Windows etkinleştirildi yazıyor ama etkinleştirin diye bildirim geliyormuş. Bu arada şimdi baktım ürün anahtarı falan yazıyor. Şu uyarı var altında: Kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlamadığınız için Windows bu cihazda etkinleştiremiyoruz ve devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'um etkinleştirilmişti, etkinleştirildi yazıyordu, bugün bir bildirim geldi Windows'u etkinleştirin diye. Bir baktım ürün etkinleştirilmedi yazıyor. %100 etkinleştirilmişti, yazdığını hatırlıyorum. Bir de bir arkadaşımda Windows etkinleştirildi yazıyor ama etkinleştirin diye bildirim geliyormuş. Bu arada şimdi baktım ürün anahtarı falan yazıyor. Şu uyarı var altında: Kuruluşunuzun etkinleştirme sunucusuna bağlamadığınız için Windows bu cihazda etkinleştiremiyoruz ve devam ediyor.
OEM Key kullanılmıştır büyük ihtimalle o bilgisayarda ve yeniden bir tane daha almanız gerekebilir zaten 20-30 TL

OEM Key kullanılmıştır büyük ihtimalle o bilgisayarda ve yeniden bir tane daha almanız gerekebilir zaten 20-30 TL.

Çok yanlış bir yöntem. 20-30 liralık Key'ler nereden çıktığı belli değil. Hem neden insanlar 700 liralık lisansı gelip 30 liraya versin?
OEM Key kullanılmıştır büyük ihtimalle o bilgisayarda ve yeniden bir tane daha almanız gerekebilir zaten 20-30 TL.

Çok yanlış bir yöntem. 20-30 liralık Key'ler nereden çıktığı belli değil. Hem neden insanlar 700 liralık lisansı gelip 30 liraya versin?

Neden emek hırsızlığı yapıp KMSpico gibi programlarla Windows'u etkinleştiriyorsunuz. Günah değil mi? Bu hem suçtur hem günahtır hem de başınızı ağrıtır. Sıfırdan kurulum yapıp orijinal Windows lisansı alıp kullanın.
Hocam orijinal lisans 1100 liradan fazla eminim ki siz de bilgisayar değiştirseniz ve Windows aktif değilse OEM key kullanacaksınızdır çünkü neredeyse hiç fark yok...

700TL'lik olan MAK Key birden fazla PC'de kullanılır OEM Key ise markaların üretiği laptop vb kullanılır.

Anlaşılan geçen ayın konusu olan KMSpicio neden yasak veya neden kullanılıyor mevzusuna yeniden gireceğiz ben kaçıyorum diyeceğimi dedim :D

Geri
Yukarı