Windows 11 22H2 güncellemesi gelmiyor

gursson

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bana Update kısmından Windows 11 22H2 gelmiyor. Sistemim karşılamıyor diyor. ISO dosyası, yükleme aracı her türlü şeyi denedim yüklememe izin vermedi. Bende şu an 21H2 var. Sıfırdan kurulum harici verilerim gitmeden yükleme şansım var mı acaba?

Bana da gelmiyordu. Ben ISO ile sıfırdan kurdum. Ama sonra komple silip Linux'a geçtim orası ayrı.
İki ayrı sürücü oluşturup verilerini D: diskine atıp ondan sonra format ekranında C: diskini seçebilirsin biçimlendirilip kurulacak disk olarak.

Bana da gelmiyordu. Ben ISO ile sıfırdan kurdum. Ama sonra komple silip Linux'a geçtim orası ayrı.
İki ayrı sürücü oluşturup verilerini D: Diskine atıp ondan sonra format ekranında C: Diskini seçebilirsin biçimlendirilip kurulacak disk olarak.

ISO dosyasını yükledim fakat o da hata vermişti. Sistem gereksinimleri karşılamıyor diye. Halbuki Windows 11 21h2'de yaşadığım hiçbir sıkıntı yoktu. Acaba kesinlikle gelmeyecek mi Update ekranıma.

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz 2.81 GHz
Ram: 16 gb
64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
sürüm : 21h2

Sistem özelliklerini paylaşabilir misin?

Sistem özelliklerini paylaşabilir misin?

1666046389428.png

Bu uyarıyı alıyorum yükseltmek istediğimde.

Son düzenleme:
Sisteminizin karşılamadığını varsayarak;
2. yöntemi deneyebilirsiniz.

Sisteminizin karşılamadığını varsayarak;
2. yöntemi deneyebilirsiniz.

Hocam çok teşekkür ederim. 2.yöntem ile yükleyebildim, dosyalarım korunarak fakat şöyle bir problem var ben sizden önce Insider'a girmiştim belki olur diye o şekilde de olmamıştı. Şimdi yükledim ve Insider'dan çıkmak istiyorum ne yapabilirim?

Hocam çok teşekkür ederim. 2.yöntem ile yükleyebildim, dosyalarım korunarak fakat şöyle bir problem var ben sizden önce Insider'a girmiştim belki olur diye o şekilde de olmamıştı. Şimdi yükledim ve Insider'dan çıkmak istiyorum ne yapabilirim?
Maalesef o konu hakkında bilgim yok.Konu başlığı açıp soru sorabilirsiniz bilen birisi mutlaka cevaplar.

Geri
Yukarı