Windows 11 22H2 güncellerken mavi ekran

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
"Windows 11, version 22H2 bilgisayarınız için kullanıma uygundur." bilgisi vardı indir ve yükle demeden önce. Eğer bilgisayarınız desteklemiyor harici yöntemlerle yüklediyseniz Windows 11'i yüksek ihtimal güncelleme gelmeyecektir. Temiz kurulumla aynı yöntemle kurmanız gerekebilir.

Rufus ile RTM 22H2 ISO dosyasını indirdim her şeyi yaptıktan sonra "güncelleştirmeler denetleniyor, her şeyi sizin için hazırlıyoruz" diyor ve mavi ekran vererek değişiklikleri geri alıyor. Ne yapacağım? PC desteklemiyor ama diğer tüm güncellemeler geldiğine göre bence 22H2'de gelir umarım. Çok bekledim bize gelmezse biraz üzülürüm.

Rufus ile RTM 22H2 ISO dosyasını indirdim her şeyi yaptıktan sonra "güncelleştirmeler denetleniyor, her şeyi sizin için hazırlıyoruz" diyor ve mavi ekran vererek değişiklikleri geri alıyor. Ne yapacağım? PC desteklemiyor ama diğer tüm güncellemeler geldiğine göre bence 22H2'de gelir umarım. Çok bekledim bize gelmezse biraz üzülürüm.

Umarım gelir tabii ki. Ne yapılması gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Rufus ile hiç güncelleme yüklemedim. Birkaç gün bekleyin gelmezse eğer temiz kurulumla yükleyin.

Benim yaptığım şeyde temiz kurulum değil mi?

Muhtemelen Rufus üzerinden sadece güncelleme yüklemeye çalışıyorsun diye algılıyorum ben yazdıklarından. Aşağıdaki linkten Windows 11 22H2 ISO indirip Rufus ile USB belleğe yazdırıp temiz kurulum yapabilirsin. Temiz kurulumdan kastım Windows'u komple silip tekrar yüklemen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 11 yüklüyken yükseltme/güncelleştirme ile 22H2'ye geçmek istiyorsan
Şu videoda anlatılanları bir bak ve kafana yatarsa uygula benim bilgisayarlarımdan birinde çalıştı birinde çalışmadı. Konuda açmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı