Windows 11 22H2 yükleyecek misiniz?

Hocam yanlış anlamazsanız Windows 2003 kullanınca bir şey olmuyor. İyi sürümse iyidir. Eski olan her şey iyi olacak hali yok ya. @420645 bilgisayarın çok eski galiba eski sürümü iyi sanıyorsun gerçekten komik bilgisayarı eski olanlar bile yeni sürüme geçerken sizin böyle eski sürümleri desteklemeniz.

Arkadaş "yüklemem" demiş ve siz hesap sormuşsunuz. Seni ilgilendirmez kimin neyi kullandığı. Ayrıca sistemim yeterli. ^^

Hocam yanlış anlamazsanız Windows 2003 kullanınca bir şey olmuyor. İyi sürümse iyidir. Eski olan her şey iyi olacak hali yok ya. @420645 bilgisayarın çok eski galiba eski sürümü iyi sanıyorsun gerçekten komik bilgisayarı eski olanlar bile yeni sürüme geçerken sizin böyle eski sürümleri desteklemeniz.
Windows 11 kullaninca da bir sey olmuyor.

Windows 11'in Windows 10'a gore bir artisi yok.

Windows 11 kullaninca da bir şey olmuyor.

Windows 11'in Windows 10'a gore bir artisi yok.

Sistemim Ryzen 3 3300X ve destekleyen bir sistem tüm sürücüleri güncel virüs vs yok RAM'ler tüm testleri geçmiş problem yok. Ama W11 de sistem 2 kez 15'er gün ara ile boşta sadece MP3 çalarken dondu. Hiçbir neden yokken. Oyun oynuyorum yükte tam güçte abanıyorum sorun yok boşta niye donar? W11 de sorunlar herkeste aynı olacak diye bir şey yok. Ama sorunlar var. Temiz değil hala. Bu sistem ile Windows 10'a geçtim 1 aydır kullanıyorum 1 kez bile donmadı. Ne boşta ne yükte. Sorun sistem de. Şimdi R5 5500'e geçtim bakalım yeni sürüm gelsin tekrar deneyeceğim. Bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı