Windows 11 22H2'ye yükseltmek

Caranthir12

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 22H2'ye yükseltmek mantıklı mı?
Oyunlarda performans artışı yaşanır mı?
Eğer Update ile yükseltince sıkıntı yaşarsam nasıl temiz kurulum bir şekilde kuracağım yine aynı şekilde ücretsiz olarak?

Genel olarak FPS'de artış yaşandığı görülüyor fakat ben hala stabilitesinden emin olamadığım için kullanmıyorum. Yükseltmekten ziyade 0 kurulum daha iyidir fakat risk almamak adına öncesinde bir USB hazırlayıp daha sonrasında yükseltme yaparak ilerleyebilirsiniz.

Eğer Update ile yükseltince sıkıntı yaşarsam nasıl temiz kurulum bir şekilde kuracağım yine aynı şekilde ücretsiz olarak?
Windows kaç kullanıyorsunuz ve sisteminiz ne acaba?

Yani sonucta bu bir surum yukseltme. Windows 11 21H2 kullaniyorsaniz tabii ki 22H2 surumune gecmek cok iyi olur sonucta guncel. Windows 10'dan Windows 11 22H2 surumune gececekseniz sizin karariniz ben gecmezdim ama sistem destekliyorsa gecebilirdim yine de. Update ile yukseltirseniz illa sıkıntı yaşayacaksiniz diye bir şey yok genelde sıkıntı olmaz. Sıkıntı olursa Windows 11 22H2 ISO ındırıp USB bellege yazdırıp BIOS'a gırıp, boot menuye gırıp USB bellegı 1. sıraya alarak save and exıt alarak kurulumu bastalarak kurabılırsınız.

Yani sonucta bu bir surum yukseltme. Windows 11 21H2 kullaniyorsaniz tabii ki 22H2 surumune gecmek cok iyi olur sonucta guncel. Windows 10'dan Windows 11 22H2 surumune gececekseniz sizin karariniz ben gecmezdim ama sistem destekliyorsa gecebilirdim yine de. Update ile yukseltirseniz illa sıkıntı yaşayacaksiniz diye bir şey yok genelde sıkıntı olmaz. Sıkıntı olursa Windows 11 22H2 ISO ındırıp USB bellege yazdırıp BIOS'a gırıp, boot menuye gırıp USB bellegı 1. sıraya alarak save and exıt alarak kurulumu bastalarak kurabılırsınız.

Teşekkürler.

Windows kaç kullanıyorsunuz ve sisteminiz ne acaba?

Sistem: RX 5500 XT 8 GB ekran kartı, R5 3600 işlemci, 16 GB RAM, 500 SSD 1TB HDD, B450M S2H V2 anakart.

Son düzenleme:
Hocam Windows güncelleme yaptıkça bir sorunu düzeltiyor. Başka sorun çıkıyor. Normalde bende güncel kullanırım. Her zaman ama benim görüşüm şu anda Windows 10 22H2 sürümü.

22H2 sorunlu bir sistem, ekran kartını bozuyor. Fps olarak 5-10 fps fazla veriyor W11'de ama gereksiz. Windows 10 varsa devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı