Windows 11 23H2 Canary kanalına gelmiş

Canary yerine dev önerir misiniz peki yenilikler için? Betadaydım hiç Dev'i denemedim önceden. Konu sahibi gibi bayağı bir kullanan gördüm.

Evet yeni özellikleri denemek için dev öneririm.

@GO NETWORK çıktım hocam Update ile geçtim şu anda geri döndüm 22000.2003'e. Bug da yaşamadım 😀

Insider'dan da çıktım.

Nasıl çıkılıyor direk Insider'den normalde yeni sürüm çıkana kadar kolay kolay bırakmıyor.

😪😪 Bilgisayarı simdi yeniden başlattım Insider'da duruyor nasıl çıkacağım. @GO NETWORK

Ben sadece eski sürüme geri dön yaptım ama hala Insider'da.

Hemen çıkmanıza izin vermiyor işte hemen çıkmak isterseniz Windows 11'i sıfırdan bir daha kuracaksınız ya da yeni bir sürüm gelene kadar bekleyeceksiniz başka çare yok.

Galiba az önce bug oldu Insider'dan çıkılmış gibiydi daha sonra geldi. @GO NETWORK
En iyisi format atayım.

Teşekkürler.

Insider için sanal makine ya da ana makinede kullanılacak 2. bir SSD daha gerekli. Aklıma bir şey daha geldi eskiden Windows Insider'e TPM'yi bypass edip geçiren ücüncü taraf yazılımlar vardı belki onlardan biri çıkmanızı sağlayabilir.

Insider için sanal makine ya da ana makinede kullanılacak 2. bir SSD daha gerekli. Aklıma bir şey daha geldi eskiden Windows Insider'e TPM'yi bypass edip geçiren ücüncü taraf yazılımlar vardı belki onlardan biri çıkmanızı zağlayabilir.

Temiz kurulum yapayım en sagliklisi bu. Yine de her şey için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı