Windows 11 23H2 yayınlandı

Bu Windows 11'de sorun yaşayanlar sürümler arası arayış içinde olanlar sanırım atom parçalıyor 🤣 yabancı forumlarda YouTube videolarında beğenilmiş millet geçiyor ne gibi yenilikler gelmiş neler katılmış ne farklar var bunlar konuşuluyor, bizde geçilir mi o sürümde klasör 2 sn daha erken açılıyordu 300 MB daha az RAM kullanıyordu Windows 10 daha iyi muhabbetleri bitmiyor. Ssd çıktı o kadar teknoloji ilerledi hala yavaş muhabbetleri hala mavi ekran muhabbetleri bitmiyor. Bi zahmet nuhnebiden kalma sistemlere 11 kurmayın.

Son düzenleme:
Ortalama ne kadar sürüyor bu güncellemenin inip kurulması? Dün yoktu bugün gelmiş bana güncelleme kuracağım ama umarım bir sorunu yoktur.

23H2 de öyle bazı arkadaşların söylediği gibi bir hızlanma olmadı yok 2 saniye açılıyor 3 saniye oyun açıyorum falan sadece is derlemesi numarası değişti, bu arada Windows 11'i kötülemiyorum çıktığı günden bu yana kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım tabii gitgide bu zamana kadar yapılan güncellemeler ile iyice stabil olmaya başladı. Yukarıda @bblokee arkadaşımız

Bu Windows 11'de sorun yaşayanlar sürümler arası arayış içinde olanlar sanırım atom parçalıyor 🤣 yabancı forumlarda YouTube videolarında beğenilmiş millet geçiyor ne gibi yenilikler gelmiş neler katılmış ne farklar var bunlar konuşuluyor, bizde geçilir mi o sürümde klasör 2 sn daha erken açılıyordu 300 MB daha az RAM kullanıyordu Windows 10 daha iyi muhabbetleri bitmiyor. SSD çıktı o kadar teknoloji ilerledi hala yavaş muhabbetleri hala mavi ekran muhabbetleri bitmiyor. Bir zahmet nuhnebiden kalma sistemlere 11 kurmayın.

Bunları yazıp ne kadar güzel söylemiş. Kendisini bu düşüncesinden dolayı tebrik ediyorum hatta düşünce değil çok ama çok doğruları söylemiş. Yok TPM'yi kapatalım yok Windows 11'i kandırıp bilgisayarı yüksek gösterelim sistemim kötü ama Windows beni uyumlu görsün sonra da bu kilitleniyor arkadaş yok mavi ekran alıyorum yok kırmızı alıyorum biraz da iğneyi kendimize batıralım. Hem beleş olsun hem cam kenarı olmuyor arkadaşlar Saygılar Dilerim can dostlar güzel insanlar.

23H2 de öyle bazı arkadaşların söylediği gibi bir hızlanma olmadı yok 2 saniye açılıyor 3 saniye oyun açıyorum falan sadece is derlemesi numarası değişti, bu arada Windows 11'i kötülemiyorum çıktığı günden bu yana kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım tabii gitgide bu zamana kadar yapılan güncellemeler ile iyice stabil olmaya başladı. Yukarıda @bblokee arkadaşımız

Bunları yazıp ne kadar güzel söylemiş. Kendisini bu düşüncesinden dolayı tebrik ediyorum hatta düşünce değil çok ama çok doğruları söylemiş. Yok TPM'yi kapatalım yok Windows 11'i kandırıp bilgisayarı yüksek gösterelim sistemim kötü ama Windows beni uyumlu görsün sonra da bu kilitleniyor arkadaş yok mavi ekran alıyorum yok kırmızı alıyorum biraz da iğneyi kendimize batıralım. Hem beleş olsun hem cam kenarı olmuyor arkadaşlar Saygılar Dilerim can dostlar güzel insanlar.

Vallahi haklısın ama ne yapalım sisteminiz kötüyse biz ne yapalım gidin yenisi alın gidip biz mi alalım siz çekiliş katılın para biriktirin bu arada dikkatli olun çekiliş te dolandırılmayın

Bu Windows 11'de sorun yaşayanlar sürümler arası arayış içinde olanlar sanırım atom parçalıyor 🤣 yabancı forumlarda YouTube videolarında beğenilmiş millet geçiyor ne gibi yenilikler gelmiş neler katılmış ne farklar var bunlar konuşuluyor, bizde geçilir mi o sürümde klasör 2 sn daha erken açılıyordu 300 MB daha az RAM kullanıyordu Windows 10 daha iyi muhabbetleri bitmiyor. Ssd çıktı o kadar teknoloji ilerledi hala yavaş muhabbetleri hala mavi ekran muhabbetleri bitmiyor. Bi zahmet nuhnebiden kalma sistemlere 11 kurmayın.
Yazdıklarınızda haklılık payı olmak ile beraber bir çok uyumsuzluk sorunu ve takılma olduğu doğru. Benim Sistem AMD RYZEN 7 5700X ve RTX 6800. Grafikli oyunlarda vs sorun yok. Hiç sorunsuz oyun oynuyorum ama dosya ve tarayıcılarda, autocad gibi programlarda vb çok fazla sorun yaşatıyor. İnsanların temkinli olması da aslında biraz bundan bence. Ben güncelliyorum çünkü güvenlik konusunda gelen eklentilerin önemli olduğunu düşünüyorum. Umarım çözerler. Bakalım Arm işlemciler ile gelecek olanlar windows 12 ile olayı nereye götürecek. Umut var gibi.

Windows 10 neden 22H2 sürümünde?

Özellik güncelleştirmesi almayacak artık yani 22H2 sürümünde kalacak diye biliyorum güvenlik güncellemeleri almaya devam edecek.

Geri
Yukarı