Windows 11 23H2 yayınlandı

Güncelleme gelmeyen arkadaşlar en son güncellemeleri kullanım hazır olunca al seçeneğini kapatıp yapın öyle oluyor.

Çoktan kurdum ekran alıntı aracı görseli açmıyor kaydedilebilir onun dışında bütün sorunlar düzelmiş ve laptopta ısınma durumu ağır oyunlarda hayli düşmüş testlerime göre. Tabii bu durum cihazdan cihaza değişir. Ben çok beğendim.

Ben akşam kurdum hocam. Malum Media Creation Tool ile kurunca 22H2 kurulduğu için 23H2 ile aradaki farkı net bir şekilde hissedebildim. Sanki 22H2 daha stabil gibi geldi bana. Daha tüm sürücüleri kurmadım, hiçbir program yok. Formatı attım Edge üzerinde internete girdim dosya gezgininde takıldım. 22H2 daha stabil gibi.
Yeni kurulmuş bir Windows sistemden hiçbir konuda emin olmayın özellikle performans ve stabiliyet için. Bir süre kullanıp alıştırmak gerekiyor.

Yeni kurulmuş bir Windows sistemden hiçbir konuda emin olmayın özellikle performans ve stabiliyet için. Bir süre kullanıp alıştırmak gerekiyor.
22H2 de 23H2 de yeni kurulmuşken biri diğerinden daha az performanslıysa emin olabilirim bazı şeyler için. Hem ayakkabı mı bu ne alıştırması.

Bana fark etmiyor. Unity3D, Java, Android Studio günümüz birçok masaüstü işletim sisteminde çalışıyor. Ondan sorun yok.

İlk çıktığından beri kullanıyorum. Adı gibi on numara Windows 10.

Umarım kalmam. 2025'e daha çok ve bir 3 yıl daha kullanılabilir. Abi Windows 11 kullanmak anlamsız geliyor. Çünkü herbir şeyinde saçmalık var. Çift sağ tık menüsü mü dersin, çok geç açılan Dosya Gezgini mi dersin, ayarların saçma tasarımı ve seçeneklerin çok dallanması mı dersin daha neler neler. Dün de deneyim ettim yeni sürümü, çok kötü.

Ben de ilk çıktığında yükledim adam olması en az 2 2.5 sene sürdü kendi kendine 100%disk kullanımları mavi ekran hataları neler neler vardı.

Bana sabah geldi hizlica yükledi küçük boyutlu bir güncelleme herhangi bir performans sorunu yok normal çalışıyor.

Acaba 23H2 ile hangi yeni buglar eklendi daha yeni 22H2'ye geçtim 21H2 kullanıyordum ama isteğe bağlı değil de zorunlu olarak yükseltme gerektiğinde kurmayı düşünüyorum.
Dosya gezgini yani explorer.exe geç açılıyor.
Waapx diye bir şey boşu boşuna 600+ MB Ram tüketiyor.
Arayüz kasıyor.
İşlemlerde gecikme oluyor.
Dün ben incelediğim zaman böyleydi.

Geri
Yukarı