Windows 11 çıkar mı?

Bence 2025'de Windows 10 bitebilir. Genelde bir Windows işletim sisteminin ömrü 10 yıl oluyor(Windows XP hariç).2025'den sonra Windows 10X popüler olur ve 2035 yılına kadar Windows 10X kullanabiliriz. Tabi işletim sisteminin tutması lazım yoksa hemen desteği kesilir(Windows 8) ve yeni bir tanesi yapılır.

Bence 2025'de Windows 10 bitebilir. Genelde bir Windows işletim sisteminin ömrü 10 yıl oluyor(Windows XP hariç).2025'den sonra Windows 10X popüler olur ve 2035 yılına kadar Windows 10X kullanabiliriz.

10X ile 10'un görsellik dışında pek bir farkı yok sanırım. Çok detaylı bakmamakla beraber böyle düşünüyorum.

Microsoft Windows ailesinin son sürümü 10 olacak. Daha yeni bir Windows çıkmayacak.
Ama dikkat edin, Windows diyor. Yani işletim sistemi geliştirme bitti gibi bir şey söz konusu değil :).

Windows'u bırakıp yepyeni bir işletim sistemi yapacaklarını zannetmiyorum.
10X ile 10'un görsellik dışında pek bir farkı yok sanırım. Çok detaylı bakmamakla beraber böyle düşünüyorum.

Şimdilik birbirlerine çok benziyorlar. Belki Windows 10 güncelleme desteği kesilir bizde mecbur Windows 10X kullanmak zorunda kalırız.

Eskiden her bir Windows sürümünü yıllarca beklerdik. Artık her sene biri büyük diğeri küçük olmak üzere iki Windows sürümü çıkıyor. Ben gayet memnunum ve bu durumda Windows 11'e gerek yok.

Eskiden her bir Windows sürümünü yıllarca beklerdik. Artık her sene biri büyük diğeri küçük olmak üzere iki Windows sürümü çıkıyor. Ben gayet memnunum ve bu durumda Windows 11'e gerek yok.

Eminim ki Linux'un oyun performansı Windows kadar olsa, kimse durmaz burada. Sadece oyun da değil aslında ama örnek verdim. Bir süreden sonra sıkışacaklar gibime geliyor.

Geri
Yukarı