Windows 11 çıkar mı?

Eminim ki Linux'un oyun performansı Windows kadar olsa, kimse durmaz burada. Sadece oyun da değil aslında ama örnek verdim. Bir süreden sonra sıkışacaklar gibime geliyor.

Linux'un benim için tek dezavantajı kısıtlı oyun desteği. Her oyun geliştiricisi Linux'a uyumlu oyun geliştirirlerse Linux bayağı avantajlı olur.

Linux'un benim için tek dezavantajı kısıtlı oyun desteği. Her oyun geliştiricisi Linux'a uyumlu oyun geliştirirlerse Linux bayağı avantajlı olur.

Olay da bu zaten. Linux verimli bir program. Uyumluluğunu da tam oturursa alışkanlıklar dışında Windows'ta kalmanın geçerli bir sebebi olmaz bana kalırsa.

Bence Linux tabanli bir Microsoft isletim sistemi cok dusuk bir ihtimal olsa da gelebilir. Windows Kernel'i cok kompaktlasti. Windows 10X yeni bir kernel barindiracak.

Windows 7'nin destegini 10 yıl sonra kestiklerine göre 2022'de Windows 8'in destegi kesilecek. O zaman sadece Windows 10 kalacak.
Adamlar yeni işletim sistemi çıkartmak zorunda kalacaklar mı sizce?
Windows 10x çıkacak. Ve Windows 10'un yerini alabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar open Source denilen acik kaynak yazilimlar ve isletim sistemleri artik cok guvenilir ve cok iyi oldu. Zaten oyleydi. Ancak gelecek bence Linux ve acik kaynakta. Apple ise tekellesmeye oynayabilir.
Güzel bir şeyler ortaya çıkabilir ama asıl soru. Microsoft bedava iş yapar mı?

Aynen hocam. 2000 TL Windows lisansi istiyor ama ne bir Office sunuyor bize.

Arkadaşlar open Source denilen acik kaynak yazilimlar ve isletim sistemleri artik cok guvenilir ve cok iyi oldu. Zaten oyleydi. Ancak gelecek bence Linux ve acik kaynakta. Apple ise tekellesmeye oynayabilir.

Aynen hocam. 2000 TL Windows lisansi istiyor ama ne bir Office sunuyor bize.
Microsoft açık kaynak işletim sistemi çıkarmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı