Windows 11 deneyimlerim

İlgilimi çekiyor Windows 11 ama işte daha çok yeni diye geçmek istemiyorum bir yandan bir kez kendi bilgisayarımda denemek istiyorum ama insanlar önermiyor ben de kendime önermiyorum kısır döngüye girdim yardım edin Allah aşkına :(

İlgilimi çekiyor Windows 11 ama işte daha çok yeni diye geçmek istemiyorum bir yandan bir kez kendi bilgisayarımda denemek istiyorum ama insanlar önermiyor ben de kendime önermiyorum kısır döngüye girdim yardım edin Allah aşkına :(

Laptopsa geçme bende sıkıntı olmuştu düzelttim ama çok istiyorsan geç şu ana kadar çok büyük bir hatayla karşılaşmadım laptop kullanıyosan masaüsta ve görev çubuğu gidip gelebilir şarjdan çek 30 sn (%1 güç düşünceye kadar bekle) sonra tak düzelir.
Not: Pil göstergesi bozuk doğru göstermiyor.

Laptopsa geçme bende sıkıntı olmuştu düzelttim ama çok istiyorsan geç şu ana kadar çok büyük bir hatayla karşılaşmadım laptop kullanıyosan masaüsta ve görev çubuğu gidip gelebilir şarjdan çek 30 sn (%1 güç düşünceye kadar bekle) sonra tak düzelir.
Not: Pil göstergesi bozuk doğru göstermiyor.
Bir de Windows 11'e geçmek için mutlaka microsoft hesabı gerekiyor muydu?

Hangi ozelligi ilgini cekiyor?

Her şeyi çünkü Windows 10 gözümü ağrıtıyordu hem çok kare hem çok sadeydi ondan ben bunu daha çok sevdim hem daha kullanışlı.

Bir de Windows 11'e geçmek için mutlaka Microsoft hesabı gerekiyor muydu?

Insider mısın değilsen Insider kayıt ol int de bulabilirsin nasıl kayıt olacağını sonra geliştirme kanalı katıl bu kadar.
Not: Sonra güncelleştirmleri denetle ama.

Her şeyi çünkü Windows 10 gözümü ağrıtıyordu hem çok kare hem çok sadeydi ondan ben bunu daha çok sevdim hem daha kullanışlı.

Insider mısın değilsen Insider kayıt ol int de bulabilirsin nasıl kayıt olacağını sonra geliştirme kanalı katıl bu kadar.
Not: Sonra güncelleştirmleri denetle ama.
Onu demiyorum, yanlış anladınız. Kurulum yaparken gerekiyor mu? sonuçta eğer sürüm değiştirirsem gene kurulum yapmak gerekiyor diye biliyorum halen tam karar vermiş değilim tabii sonuçta o kadar insan boşuna geçmeyin demiyor.

Onu demiyorum, yanlış anladınız. Kurulum yaparken gerekiyor mu? Sonuçta eğer sürüm değiştirirsem gene kurulum yapmak gerekiyor diye biliyorum halen tam karar vermiş değilim tabii sonuçta o kadar insan boşuna geçmeyin demiyor.

Hayır dosyalar kalıyor ve kurulum gerekmiyor PC yeniden başlatıyon otomatik yükseltiyor ama geçemedn önce yedek al format atman gerekebilir demedi deme ama istersen geç sorumluluk sende.

Geri
Yukarı