Windows 11 deneyimlerim

Merhaba arkadaşlar,
Bugün Windows Update kısmında Windows 11 "indir ve yükle" yazıyordu, yani PC uyumluydu, yükledim daha sonra Windows 11 oldu. Tasarımı, hızı, animasyonlarını çok beğendim, oyunlarda, uygulamalarda sorun yaşamadım, hiç FPS düşüsü, uygulama hata verme gibi olay yaşamadım.
Sizin PC uyumluysa kesinlikle beklemeyip yükseltin, birilerinin eleştirilerini dinleyip hareket etmeyin, birçok kötü yorum yapan işinin PC'sinde sorun vardır, herkesin sistemi aynı değildir, sizde hata çıkar başkasında çıkmaz.

Diyenlerde var, asla onları dinlemeyip kendiniz gözlemleyin.

Yüklediğimde taskbar yoktu dosya yöneticisi ayarlar hiçbir şey açılmıyordu önermem Windows 10'un suyumu çıktı.

Yüklediğimde taskbar yoktu dosya yöneticisi ayarlar hiçbir şey açılmıyordu önermem Windows 10'un suyumu çıktı.
Geçenlerde bende de oldu explore.exe açınca düzeldi bende ki taskbar da sadece gizli simgeler gözüküyordu onun harici boştu.

Geçenlerde bende de oldu explore.exe açınca düzeldi bende ki taskbar da sadece gizli simgeler gözüküyordu onun harici boştu.

Sizde sorun var, bende yükselttim sorun yoktu, bir sorun vardı Widget'lar çalışmıyordu şimdi baktım çalışıyor. Windows 10'un suyu çıkmadı hala da popüler ona bir şey demiyorum.
Bir de ben Windows'u XP'den beri kullanırım. Ben Windows 7'ye bile zor alışmışken Windows 11'de görev çubuğu ortaya hizalıymış. Bu ayarlanabiliyor mu? Ben sola yaslanmış olarak alışkınım. :)

Ayarlardan ayarlanabiliyor.

1635963968649.png

1635963996099.png

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Bugün Windows Update kısmında Windows 11 "indir ve yükle" yazıyordu, yani PC uyumluydu, yükledim daha sonra Windows 11 oldu. Tasarımı, hızı, animasyonlarını çok beğendim, oyunlarda, uygulamalarda sorun yaşamadım, hiç FPS düşüsü, uygulama hata verme gibi olay yaşamadım.
Sizin PC uyumluysa kesinlikle beklemeyip yükseltin, birilerinin eleştirilerini dinleyip hareket etmeyin, birçok kötü yorum yapan işinin PC'sinde sorun vardır, herkesin sistemi aynı değildir, sizde hata çıkar başkasında çıkmaz.

Diyenlerde var, asla onları dinlemeyip kendiniz gözlemleyin.

Bana da akıcı olmaz dediler yağ gibi akıyor çok iyi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı