Windows 11 desteklenmeyen cihazda kasar mı?

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Windows 11 yükleyicisinde cihazımın yeni yükseltmeyi kaldırmayacağını belirtiyordu. Ben kendim ISO olarak kursam Windows 11'i çok sıkıntı yaşar mıyım?

Ben i3 550 işlemciye kurdum. 8 GB ram, ekran kartı yok, 120 GB SSD ile bir sorun yaşamadım cayır cayır çalışıyor.

Donanım a bağlı eğer ortalama altı bir sistemin varsa sorun çıkartıp kasabilir ama ortalama üstü ya da iyi denilebilecek bir sistemin varsa sorun çıkaracağını zannetmiyorum

Windows 11 yükleyicisinde cihazımın yeni yükseltmeyi kaldırmayacağını belirtiyordu. Ben kendim ISO olarak kursam Windows 11'i çok sıkıntı yaşar mıyım?

RAM'in yetersizse zaten kullanman çok zor Windows'un kendine ayırdığı RAM'ın dışında sen bir şey yapamazsın. TPM 2.0 desteğin yoksa zaten kuramazsın diye biliyorum. Sisteminde kötüyse hiç geçme. Ben kullanıyorum Windows 10'un makyajlanmiş hali bir fark yok zaten

Sistemi belirtirseniz daha net konuşabiliriz.
Tabii; Daha önce Windows 10'u rahat kullanmıştım uzun süre. Ayrıca HDD var.

aaa.PNG

RAM'in yetersizse zaten kullanman çok zor Windows'un kendine ayırdığı RAM'ın dışında sen bir şey yapamazsın. TPM 2.0 desteğin yoksa zaten kuramazsın diye biliyorum. Sisteminde kötüyse hiç geçme. Ben kullanıyorum Windows 10'un makyajlanmiş hali bir fark yok zaten
İleri de gelecek güncellemelerle windows 11 in 10 dan daha farklı ve çok daha iyi bir hale geleceğini düşünüyorum ama bu güncellemeler gelmeden 11 e geçmek pek mantıklı değil gibi

Geri
Yukarı