Windows 11 disk biçimlendirme kısmında kaldı

Acemi Kaşif

Hectopat
Full format atıp hepsinin içinde ki şeyleri silmek istiyordum ama çok fazla seçenek var, 220 GB olan SSD'im, 931 GB olan HDD'im, nasıl format atabilirim, sil ya da biçimlendir dediğimde bu bölümde bilgisayarınızın üreticisinin sağladığı önemli dosyalar veya uygulamalar olabilir. Diye uyarı veriyor.

20211009_194251.jpg

Evvvet bee, hepinize çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olmaya çalıştığınız için, format ardından Win 11 kurulumum başarılı geçti sayenizde, özellikle de sana çok teşekkür ediyorum dostum @Haylaz2961, konuyu yakından takibe alıp ilgilenip & yardımcı olduğun için. ^^ ( Hıhım, şimdi son bir sorum olacak, HDD bilgisayar kısmında gözükmüyordu da, onu nasıl ayarlıyorduk ve hangi ayarları seçmem lazımdı ayarlarken. 😅 )

Evvvet bee, hepinize çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olmaya çalıştığınız için, format ardından Windows 11 kurulumum başarılı geçti sayenizde, özellikle de sana çok teşekkür ediyorum dostum @Haylaz2961, konuyu yakından takibe alıp ilgilenip & yardımcı olduğun için. ^^ ( Hıhım, şimdi son bir sorum olacak, HDD bilgisayar kısmında gözükmüyordu da, onu nasıl ayarlıyorduk ve hangi ayarları seçmem lazımdı ayarlarken. 😅 )

Burada mevcut

Evvvet bee, hepinize çok teşekkür ediyorum zaman ayırıp yardımcı olmaya çalıştığınız için, format ardından Win 11 kurulumum başarılı geçti sayenizde, özellikle de sana çok teşekkür ediyorum dostum @Haylaz2961, konuyu yakından takibe alıp ilgilenip & yardımcı olduğun için. ^^ ( Hıhım, şimdi son bir sorum olacak, HDD bilgisayar kısmında gözükmüyordu da, onu nasıl ayarlıyorduk ve hangi ayarları seçmem lazımdı ayarlarken. 😅 )
Windows logosuna sağ tıkla sonra Disk Yönetimi'ni seç oradan HDD'nin üstüne sağ tıklayıp yeni birim oluştur devamını yaparsın zaten kolay.

HDD seçme sebebimiz sistem açıldığında, HDD tanısın ve harf atasın diye. SSD seçip ileri dediğimizde SSD tanımla yani Harf tanımla ve sistemi oraya kur.
Bu dediğini tam anlamamıştım ve sanırım o sırada disk biçimlendirme kısmını geçmiştim, ssd'yi ve hdd'yi yeni şeklinde tıklayıp uygula demiştim ardından 223 gb olan ssd'imi seçip sonra ki demiştim.
Şimdi böyle görünüyorlar, bir sorun var mıydı ki?
Bu dediğimi yapmış olsaydın, bu sorun olmayacaktı.

1633802670033.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı