Çözüldü Windows 11 etkinleştirilmezse ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TREnesGamer

Decapat
Öncelikle hepinize merhabalar size bir sorum olacaktı. Deneyen var mı bilmiyorum ama Windows 11'de Windows'u deneme süresi bittikten sonra etkinleştirmezsek ne oluyor?

Çözüm
Kararlı sürüm çıktıktan sonra lisans zorunlu olur mu? Biliyorsunuz Windows keyleri pahalı. Büyük ihtimalle 11'de de pahalı olur. Belki OEM keyler biraz geç çıkar ama çıkana kadar kullanılır mı?
En kötü ihtimalle yine şu malum Windows'u etkinleştirin yazısıyla karşı karşıya kalırız. Ama Windows 10'dan Windows 11'e güncelleme ile geçiş verileceğinden Windows 10'da aldığınız keyi Windows 10'dayken etkinleştirip Windows 11'e geçebilirsiniz (Windows 7'de yaptığımız gibi)
Windows 11 kararlı sürüm olarak sunulmadığından lisanssız kullanabilirsiniz diye biliyorum. Hatalıysam düzeltin lütfen.

Artı -2 Eksi
Windows 11 kararlı sürüm olarak sunulmadığından lisanssız kullanabilirsiniz diye biliyorum. Hatalıysam düzeltin lütfen.
Kararlı sürüm çıktıktan sonra lisans zorunlu olur mu? Biliyorsunuz Windows keyleri pahalı. Büyük ihtimalle 11'de de pahalı olur. Belki OEM keyler biraz geç çıkar ama çıkana kadar kullanılır mı?

En kötü ihtimalle yine şu malum Windows'u etkinleştirin yazısıyla karşı karşıya kalırız. Ama Windows 10'dan Windows 11'e güncelleme ile geçiş verileceğinden Windows 10'da aldığınız keyi Windows 10'dayken etkinleştirip Windows 11'e geçebilirsiniz (Windows 7'de yaptığımız gibi)

Çözüm
Anladım hocam, teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisanssız da kullanabilirsiniz. Lakin sağ alt köşede sürekli Windows'u Etkinleştirin yazısına maruz kalırsınız. Ayrıca Windows'un belli başlı özelliklerini de kullanamazsınız. Örneğin; temalar arası (aydınlık-karanlık mod) geçiş yapamazsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı