Windows 11 etkinleştirilmezse ne olur?

ichberkayakkaya

Picopat
Daha fazla  
Şu an Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum. Sağ altta etkinlestilmedi şeklinde yazı yazıyor. Windows 11 key kullanmadığım sürece ne gibi şeyler olur? Neleri değiştiremem?

Şu an Windows 11 işletim sistemi kullanıyorum. Sağ altta etkinlestilmedi şeklinde yazı yazıyor. Windows 11 key kullanmadığım sürece ne gibi şeyler olur? Neleri değiştiremem?

Temalar, arka plan gibi şeyler.

Özelleştirme konusunda sıkıntı yaşarsınız onun dışında pek bir şey olmuyor güvenilir ucuz bir key alıp aktifleştirebilirsiniz.

Son olarak güvenilir ve ucuza Windows 11 key alabileceğim bir link atabilir misiniz? Ve bu keyi aldığımda format atarsam tekrardan kullanabilir miyim?

Aslında arka planı değiştirmenin bir açığı var. Fotoğrafa sağ tıklayıp ayarladan duvar kâğıdını seçebilirsin onun haricinde devamlı sağ altta Windows'u etkinleştir fligranı çıkar ve PC'nin çoğu ayarını özelleştiremezsin
1684606149076.png

Format sonrası key tekrardan kullanılabiliyor mu peki.
Oem alırsan evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı