Windows 11 güncellenmezse ne olur?

Fueren

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel© Core™ i7-4510U CPU @ 2.00GHz × 2
Ekran kartı: NVIDIA Geforce 840M
İşletim Sistemi: Arch Linux
Masaüstü Ortamı: Gnome 46.1
Laptop modeli: ASUS X555LN
Meslek
Öğrenci
Daha önce konu açmıştım bununla ilgili fakat modlar başlığı değiştirmesin. Bilgisayar güncellenmiyor ve.

20240217_192500.jpg

Diye bir ekran çıkıyor. Fakat güncellemeleri denetlediğimde Microsoft Defender vs. güncellemelerini yüklüyor sorunsuz bir şekilde. Sorum şu ki güncellemeleri yapmazsak en fazla ne olur?

Zafiyet açıklarını kapatmak için güvenlik güncelleştirmeleri önemlidir!

Ama siber güvenlikte en zayıf halkanın insan olduğunu da unutma!
Güncellemenin adı 2024-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 Version 23H2 02 Toplu Güncelleştirmesi (KB5034765) hocam.

Evet ben bu konuya cevap yazmıştım. Yapamıyor iseniz çok bulaşmayın.
İlerideki güncellemeyi bekleyin.

Hocam büyük ihtimalle diğer güncellemeleride alamayacağım. Microsoft Windows 11'i desteklemeyip te Windows 11 çalıştıran bilgisayarların ileriki dönemlerde güncelleme alamayacağını söylemişti diye hatırlıyorum.

Hocam büyük ihtimalle diğer güncellemeleride alamayacağım. Microsoft Windows 11'i desteklemeyip te Windows 11 çalıştıran bilgisayarların ileriki dönemlerde güncelleme alamayacağını söylemişti diye hatırlıyorum.

Cihazınız Windows 11 desteklemiyor mu?
(Şimdi baktım ve çok normal.)

Muhtemelen güncelleştirmeler yapılamadığı için geri alınıyor. Microsoft tarafından düzeltildiği taktirde güncelleştire bileceksiniz. Beklemede kalın ve o güncelleştirmeyi şimdilik görmezden gelin.

Windows Update Hide isimli Microsoft'un bir aracı var. Sırf o güncelleştirmeyi gizleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı