Windows 11 geliyor! Microsoft attığı son 2 Tweet ile doğruladı!

Windows 11 pek güzel değil kopyala yapıştır.

Böyle konuşanlara hiç inanamıyorum. Arkadaşım sen hiç Windows 10'un betası ile Windows 10'un tam sürümü arasında ki farka baktın mı? Daha da kötüsü, hiç Windows 8'in betası ile tam sürümü arasında ki farka baktın mı? Şu an bu Windows 11'in developer sürümü daha betası çıkmadı bile. Başka bir şey söylemiyorum geri kalanını anlarsın herhalde.

Dostum doğru bir tespit değil mi ? Elbet de Windows 11 tam olarak nasıl olur bilemem. Biraz geyik yaptım. Ama çekilen intro gerçekten vasat'ın altında gibi :D
Microsoft böyle hocam ne verirlerse satacağını bildikleri için. Huylu huyundan vazgeçmez. 😀 Windows 11'i önümüz seneyi bekleyip deneyimlemek en doğrusu olur bence. Development build deneyimledik sonuçta. Kalkıp görev çubuğunu bile kaldırabilirler. 😀 Not: Ben orta karar sabırsızım o yüzden public beta çıkınca geçmeyi düşünüyorum. Performans açısından güzel bir işletim sistemi olacak.

Kişisel zevkime göre bence başlat tuşu daha derli toplu olmuş. Yarım saat istediğim programı aramak zorunda olmayı sevmiyorum. O tuşa bastığımda istediğim programlar liste şeklinde gözüksün. Windows 10'un Live Tileslerini pek beğenmiyorum fakat kötü de değil.

Ya kare yapacaksın ya dikdörtgen. Ben belki üçken, yamuk ve ikizkenar üçken yapmak istiyorum. Özelleştirme manyağı birisi olarak. Ya da yapsınlar kocaman bir boş arayüz ben istediğim ikonları guruplayarak tek yerden erişebileyim. Windows 10'da live tilesleri düzenleme alanı çok sıkışık.

Yeni konular

Geri
Yukarı