Çözüldü Windows 11 görev çubuğu arasında dosya aktarımı yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hüseyin1834

Hectopat
Daha fazla  
Bir dosya indirip (olay indirmek değil, görev çubuğundan hiçbir dosya aktarımı yapılmıyor.) onu görev çubuğunda klasöre sürüklediğimizde Windows 10 da o klasörü açıp içine atardı veya en sağ köşeye getirince masaüstüne gelirdi ancak Windows 11'e geçtiğimden itibaren bunları yapamıyorum bir çözüm yolu veya başka bir yolu var mı? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Daha iyi anlaşılabilmesi için bir GIF ekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

aad.gif

Maximum 4MB yüklenebileceği için FPS değeri düşük ancak sorunun anlaşılabildiğini düşünüyorum.

Çözüm
Bu özellik şu anlık Windows 11 için mevcut değil, ileride belki gelir. Burada seninle alakalı bir şey değil yani genel bir şey.

Microsoft Store'da böyle bir program var işinize yarar gibi duruyor.
Bu özellik şu anlık Windows 11 için mevcut değil, ileride belki gelir. Burada seninle alakalı bir şey değil yani genel bir şey.

Windows 10'da olan bir özelliği 11'e eklememek ne kadar mantıklı tartışılır. Attığın programı deneyeceğim ve haber vereceğim.

Şimdi denedim çalıştı çok teşekkür ederim. Elbet işime yarayacak.

Geri
Yukarı