Windows 11 güncellemesi gözükmüyor

serkan77

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar, buradaki linkte gördüğüm Windows 11 güncellemesini bilgisayarıma yükseltmek için gerekli tüm adımları tamamladım. Windows Update kısmında Windows 11 yüklemesi gözükmüyor. Sebebi ne olabilir? Aşağıya yaptıklarımı atıyorum.

1632516302690.png

1632516314438.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc zaten kendini otomatik yeniden başlattı defalarca hatta. Gelen bi güncelleme olmadı . Sanırım insider da seçtiğimiz Sürüm Önizleme Kanalı yüklemeyi vermiyor. Denemek için beta kanalını seçtiğimde yükleme geldi. Ama şuan son sürüm mü geldi emin olamadım..

Pc zaten kendini otomatik yeniden başlattı defalarca hatta. Gelen bi güncelleme olmadı . Sanırım insider da seçtiğimiz Sürüm Önizleme Kanalı yüklemeyi vermiyor. Denemek için beta kanalını seçtiğimde yükleme geldi. Ama şuan son sürüm mü geldi emin olamadım..
Son sürüm.

PC zaten kendini otomatik yeniden başlattı defalarca hatta. Gelen bir güncelleme olmadı. Sanırım Insider da seçtiğimiz sürüm ön izleme kanalı yüklemeyi vermiyor. Denemek için beta kanalını seçtiğimde yükleme geldi. Ama şu an son sürüm mü geldi emin olamadım.

Sürüm ön izleme Windows 10 Insider oluyor. Beta ya geçmeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı