Çözüldü Windows 11 güncellemesi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oGShan1905

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda şu anda kurulu olan Windows 10 Pro orijinal. Bundan 1 hafta öncesine kadar Windows Update kısmında güncellemelerde Windows 11'e yükseltme butonu aktifti fakat artık Windows 11 butonu çıkmıyor. Güncellemeleri denetle dediğim zaman sisteminiz güncel diyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 11 uyumluluk aracını indirip sisteminiz Windows 11 destekliyor mu diye kontrol edin. Eğer destekliyorsa Windows 11'e temiz kurulumla geçebilirsiniz. Update kısmında gözükmemesinin birden fazla sebebi olabilir fakat orası mühim değil.
Bu şekilde destek var

Dosya Ekleri

• win11 gereksinim.jpg
    win11 gereksinim.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 101
Benim de desteklediği halde bir ara gelip sonra gitmişti. Resmi siteden indirip temiz kurulumla geçiş yaptım 1 saat falan sürdü kurması şu an 0 sıkıntı 2-3 gündür kullanıyorum.

Sisteminiz Windows 11 destekliyor. Resmi sitesinden ISO dosyasını indirip temiz kurulumla geçiş yapabilirsiniz.

Teşekkürler yardımınız için.

Benim de desteklediği halde bir ara gelip sonra gitmişti. Resmi siteden indirip temiz kurulumla geçiş yaptım 1 saat falan sürdü kurması şu an 0 sıkıntı 2-3 gündür kullanıyorum.

Evet ilginç gerçekten bende öyle yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı