Windows 11 güvenilir lisans önerisi

Hocam benim pclerde format esnasında "ürün anahtarım yok" deyip geçmeme rağmen Windows etkinleştirilmiş bir biçimde geliyor. Bu neden olur ki?
Etkinleştirme ekranında "Windows dijital bir lisansla aktifleştirildi" yazıyorsa, ya OEM ya da hesabınıza kayıtlı bir anahtar vardır. Ama anahtar girin tarzı ibareler var ise, deneme sürümündesinizdir.

Etkinleştirme ekranında "Windows dijital bir lisansla aktifleştirildi" yazıyorsa, ya OEM ya da hesabınıza kayıtlı bir anahtar vardır. Ama anahtar girin tarzı ibareler var ise, deneme sürümündesinizdir.
Hocam işin garip kısmı şöyle, ben daha önce MAK key girdim, format esnasında veya sonradan microsoft hesabı da eklemedim. Ne zaman format attıysam kod girmediğim halde kendi kendine etkinleştirilmiş şekilde kuruyor Windows'u.

Hocam işin garip kısmı şöyle, ben daha önce MAK key girdim, format esnasında veya sonradan microsoft hesabı da eklemedim. Ne zaman format attıysam kod girmediğim halde kendi kendine etkinleştirilmiş şekilde kuruyor Windows'u.
Yukarıda yazdığım CMD kodunu sen de gir, hangi kanalda olduğun yazar orada. MAK yazıyorsa geçmiş olsun, sana yapışmıştır.

Sosyalde hala bu konular açılıyor :D. Sağlam lisans güvenilir. 300 TL bütçesini de aşmıyor maksimum 150 TL. Gidip güvenle alabilirsiniz. Ben Pro Retail aldım. Hatta bilgisayar değiştirdim ona rağmen çalışıyor.

En ucuzlar MAK veya volume anahtar oluyor genelde, sizi bir sunucuya bağlayıp tüm verilerinizi çekiyor. Ucuza anahtar aldım daha az kaybım var sanmayın yani.

Sağ olun hocam bende sağlam lisanstan alırım o zaman.

Hocam bir de sizce OEM Pro lisans mı almalıyım yoksa sadece Pro lisans mı almalıyım hangisi daha mantıklı?

Son düzenleme:
Sağ olun hocam bende sağlam lisanstan alırım o zaman.

Hocam bir de sizce OEM Pro lisans mı almalıyım yoksa sadece Pro lisans mı almalıyım hangisi daha mantıklı?
Ben jet lisanstan almıştım geçen sene güvenilirdi. Alıyorsun 10-15 dakika sonra epostana gönderiyorlar. Tavsiye ederim sağlam lisans ile aynı satıcı diye biliyorum. Win 10 almıştım. Ama güzel site tavsiye ederim hızlılar. E-postasını falan bırakayım bakarsın.
1683764990089.png

1683765114576.png

Eki Görüntüle 1774609
1683765290899.png

Yeni konular

Geri
Yukarı