Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fermiyon

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz? Windows 10'dan daha çok sevdiniz mi? Tasarımını gördüm teknoloji marketinde ve beğendim ama diğer özelliklere bakmadım. Bakmak için bir yer varsa atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 11'i deneyimledim. Fakat beğenmedim. Çünkü yarımyamalak bir işletim sistemi daha. Görev yöneticisine giriyordum simgeler yazılar kayboluyordu. Bana kalırsa Windows 10 daha güzel ve kullanışlı.

İncelediğim kadarı ile şimdiden birkaç huyuna kıl oldum. Örnek: Bir kullanıcı arşiv içinden bir dosyayı sürükle bırak ile çıkaramamış. O özellik nasıl kaldırılır veya inceleme yanlış.

Merhaba, Windows 11 hakkında ne düşünüyorsunuz? Windows 10'dan daha çok sevdiniz mi? Tasarımını gördüm teknoloji marketinde ve beğendim ama diğer özelliklere bakmadım. Bakmak için bir yer varsa atabilir misiniz?

Bence yıllar sonra değişen bir taktiktir. Millet Mac alıyor en iyisi biz arayüzü Mac'e göre dizayn edelim müşteri kaçmasın bizde yolumuzu bulalım stratejisinin ürünüdür. 10X olarak çıkıp Windows 10'un makyajlı hali kendisi diyebiliriz. İlk çıktığında çok sorunluydu ancak şu aralar maşallah'ı var nazar değmesin. Kulağı duyar falan :D doğan görünümlü şahin diyebiliriz.

@BOOTKIT! İkinci Vista faciasından sonra ikinci 7 olabilir mi diyorsunuz?

Vista zaten bir facia'ydı. Sonra Vista'yı alıp sorunları giderilip bize Windows 7 olarak pazarlandı.
Win 8 - 8.1 keza Vista'ya göre yapılan Hata'dan biraz ders alınmamış ancak farklı bir şey deniyelim tarzıydı. Bu da tutmayınca 10 serisi geldi. Windows 10'da zaten başlı başına ikinci Vista vakasıydı ki Win10X alıp Windows 11 olarak beta olarak geliştirmeye açtılar :D

Geri
Yukarı