Windows 11 halen sıkıntılı mı?

Hocam mesajlarıma bakarsanız Windows 11'i sürekli olarak gömüyordum. 1 hafta önce Windows 11 yükledim ve sorunsuz kullanıyorum. Windows 10 tabii ki daha hızlı çünkü animasyon yok gibi bir şey. Aslında Windows 11'de hızlı şu an sorun yok ama dediğim gibi animasyondan dolayı belki daha yavaş gelebilir ama şu an da bu animasyonları seviyorum. Onun dışında bir sorunum yok.

Etmiyor. Sorunsuz 12100F ile. Temiz kurulum + Debloat yapmadan hiçbir Windows kullanılmaz. Sorun var diyen bilgisayarına el atsın. Scannow ve DISM ile onarım yapıp debload yapsınlar.
Debloat nedir acaba ?

Ekleme yapayım. Bilgisayarımı alalı 2 yıl olmadı. Bakımlarını da yaptırıyorum. Win 11 geçtikten sonra ki sorunları mı da yazayım. Nerdeyse her güncellemeden sonra oyunlarda fps kaybı, fps kaybı olmasa bile akıcılıkta problem yaşıyorum. Ses kısmında özellikle büyük sıkıntı yaşıyorum. Hatta güncel bir sıkıntım var konusunu daha şimdi açtım. Buna benzer bir kaç problem daha var. Bazen kendiliğinden bazense buradan aldığım yardımlar sayesinde sorunlarım çözülüyor. Ben çok uğraştım ilk boş zamanımda formatla win10a geçiş yapacağım.

Bence geçme. Win 11 geçtiğimden beri bilgisayarımda çıkmayan problem kalmadı. Nerdeyse her hafta güncelleme alıyor. Kullanımı kolay tasarımı iyi ama tavsiye etmiyorum şahsen.
Ben güncellemeleri sürekli 5 haftalığına bana verme diyorum ve güncelleme problemi çözülüyor. Her gelen güncellemede dediğiniz gibi sıkıntı da olabilir iyi de olabilir ama şuan ki kullandığım sürüm gayet tatmin edici ondan dolayı güncellemiyorum mesela.

Ben güncellemeleri sürekli 5 haftalığına bana verme diyorum ve güncelleme problemi çözülüyor. Her gelen güncellemede dediğiniz gibi sıkıntı da olabilir iyi de olabilir ama şuan ki kullandığım sürüm gayet tatmin edici ondan dolayı güncellemiyorum mesela.
Doğrudur mantıklı ama ben yine de hala tamamlanmış olduğunu düşünmüyorum bu yüzden win 11den artık bıktım. Kısa süre içinde win10a geçiş yapacağım.

Geri
Yukarı