Windows 11 için Windows optimizer önerisi

C4NS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Sistem özellikleri = İşlemci İ5 7400 - Ram = 16 GB DDR4 FURY - EKRAN KARTI GTX 1050 Tİ - SSD 250 GB SAN DİSK - HDD 1TB - PSU FSP Marka 500W

•Monitör = CASPER M2458C 24 75Hz (geçici)

•Ekipman = Mouse Logitech G102 - Klavye Hadron - Kulaklık Rampage RX6 X

•S21 FE 256 GB - Galaxy Buds 2
Arkadaşlar Windows optimizer diye bir program varmış sanırım. Oyunlarda daha yüksek FPS için vs.
Windows 11'de çalışan bir optimizer var mıdır veya Windows 10 için olanlar 11'de çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows optimizer diye bir program varmış sanırım. Oyunlarda daha yüksek FPS için vs.
Windows 11'de çalışan bir optimizer var mıdır veya Windows 10 için olanlar 11'de çalışır mı?
  • Razer Cortex
  • Game Fire
  • Wise Game Booster
    Bir dene bakalım

• Razer Cortex
  • Game Fire
  • Wise Game Booster
    Bir dene bakalım

Bunları biliyorum pek bir işe yaramıyorlar aşağıdaki gibi programlardan bahsetmiştim Windows 10'da kullandım ama 11 de çalışır mı bilmiyorum o yüzden sormuştum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları biliyorum pek bir işe yaramıyorlar aşağıdaki gibi programlardan bahsetmiştim Windows 10'da kullandım ama 11 de çalışır mı bilmiyorum o yüzden sormuştum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Merhaba, ilgili program, kaynağında belirtildiği üzere, Windows 11 desteklemektedir.

Bu siteyi bir kontrol etmeni öneririm. Site içerisinde bolca tweak mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı