Windows 11 Insider Preview 25174.1000

Bir Windows Insider Preview derlemesine, Windows Insider Program tarafından yükseltme ya da imajla yükseltme sonrası ayarlar korunur.

Son düzenleme:
Teşekkürler, şu an indiriyor. Peki bu durumda ISO'yu nasıl kuracağım? Doğrudan içerisini açıp Setup kısmından kursam olur mu? Yoksa USB'ye yazdırıp Windows kurar gibi mi kurmalıyım? Bir de bu durumda ayarlar, dosyalar, uygulamalar vesaire etkilenir mi?

ISO dosyasının içindeki Setup'tan kurduğunuz sürece tüm ayarlar, kişisel dosyalar ve uygulamalar korunarak üst sürüme geçiş yapılır. Kurulumda zaten size "saklanacaklari seçin" diye bir ekran geliyor oradan korunacaklari seçiyorsunuz. Insider - RTM fark etmez, yeter ki aynı sürümün (Pro-Home vs.) bir üst sürümüne geçiş yapın.

Bu şekilde seçersem sanırım Windows Update'ın normal güncellediği gibi güncellenmiş olacak hiçbir düzen, dosya, ayar, uygulama vesaire etkilenmeden.
1659712715899.png

Yükledim, fakat yine yüklenmemiş. Sürümüm yine aynı;

1659714872325.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullandığınız Windows'ta sorun var gibi. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazar mısınız?
Geçmişte sorunu çözebilmek amacıyla yazmıştım, fakat bir şey çıkmamıştı. Tekrardan yazıyorum..

Yine bir şey çıkmadı. ;
1659728351384.png

Son düzenleme:
Konuyla alakasız olmasından dolayı yüksek özürlerimi sunuyorum, görev çubuğunuzun rengini çok beğendim. Nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz acaba?
Wallpaper Engine kullanıyorum, hareketli arka planın vermiş olduğu renk.

Yeni bir güncelleme yayınlandı, onu Windows Update'den yükleyerek sorunu çözdüm. Sorunsuz bir şekilde güncellendi.

1659790594428.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı