Windows 11 Insider sürümünden nasıl çıkılır?

Muratsb

Kilopat
Daha fazla  
1661052703143.png

1661052718042.png

Windows 11 Insider yükledikten sonra oyunlarda anlık takılmalar olmaya başladı çıkmak istiyorum ve bir türlü çıkamıyorum, tıklayamıyorum ayrıca şuradaki yazı rahatsız etmeye başladı.

1661052749074.png

Nasıl çıkabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
[EKLE]1492609[/EKLE]

[EKLE]1492610[/EKLE]

Windows 11 Insider yükledikten sonra oyunlarda çekimler devam etmeye başlamak istiyorum ve bir türlü çıkamıyorum, yazamayacağım şuradaki rahatsız etmeye başlamam.

[EKLE]1492611[/EKLE]

nasıl çıkabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

Format Insider dev Channel'dan çıkmak için.😁😁😁

Aşağıdaki linkten ISO indirip Technopat'ın rehberi ile format atınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format Insider dev Channel'dan çıkmak için.😁😁😁

Aşağıdaki linkten ISO indirip Technopat'ın rehberi ile format atınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dosyalarımı korumak istiyorum. Başka çözümü yok mu?

Ve hocam iso ile format atmak şart mı ayarlardan sıfırlayamaz mıyım?

Son düzenleme:
Maalesef hocam "beta" kanalında olsaydınız çıkış yapabilirdiniz ama bu kanalda format tek çare. :/
SSD ve Harddisk kullanıyorum harddisk içerisinde bir ton oyun var geri yüklemek ve saveler çok zor olur. Bu konuda çözüm var mı mı dosyaları koruyarak.
Bir de iso yerine buradan yapsam olur mu?;
1661093423444.png

SSD ve Harddisk kullanıyorum harddisk içerisinde bir ton oyun var geri yüklemek ve saveler çok zor olur. Bu konuda çözüm var mı mı dosyaları koruyarak.
Bir de iso yerine buradan yapsam olur mu?;
Eki Görüntüle 1492782
Hocam oyunlarınız Steam üzerinde ise ve oyun dosyalarınız şuanki windowsun bulunduğu diskin dışında bir diskte ise formattan sonra steam yüklerseniz oyunlarınıza erişebilirsiniz.
Maalesef resimde gösterilenler sizi insider sürümünden çıkartamaz.

Hocam oyunlarınız Steam üzerinde ise ve oyun dosyalarınız şuanki windowsun bulunduğu diskin dışında bir diskte ise formattan sonra steam yüklerseniz oyunlarınıza erişebilirsiniz.
Maalesef resimde gösterilenler sizi insider sürümünden çıkartamaz.
Yani iso kurulum son çare anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı