Çözüldü Windows 11 Insider "TPM 2.0" ve "Secure Boot" desteklemiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DDR 5 RAM

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba. Bugün Insider'a girdim ve indirmeyi başlattım. Başladıktan biraz sonra aşağıdaki hatayı aldım. @Recep Baltaş hocam siz nasıl yaptınız?

win 11 hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
TPM Desteklemiyor olabilir. Bir ara kalkmıştı ama tpm hala devam ediyor. Eğer tpm var ise bios bölümünden açabilirsiniz. Ancak tpm özelliğiniz yok ise videomu izleyebilirsiniz. TPM 2.0 Özelliğini gerektirmeyen .iso kurabilirsiniz.

Videoyu izlemek için Tıkla
Tek bir diskin mi? Varsa sorun yok. Altındakini değil üstündekini seç bende hiçbir şey gitmedi. Giderse de tek tuşla geri donersin Windows 10 sıkıntı yok. Ama gitmez. 🙃

Ya her türlü hiçbir dosyan silinmez. Bende silinmedi kişisel dosyalarımı koru de ve geç Win 11. ama windows.old klasörünü silme. Tam sürüm gelene kadar dosyalarını koru sonra silebilirsin.

Ya her türlü hiçbir dosyan silinmez. Bende silinmedi kişisel dosyalarımı koru de ve geç Win 11. ama windows.old klasörünü silme. Tam sürüm gelene kadar dosyalarını koru sonra silebilirsin.
Hocam kusura bakmayın yoruyorum. Benim derdim veriler değil, verilerim zaten d de. Uygulamalar gitti mi siz kurunca? Yani Windows 10 da kurduğunuz programlar 11 i kurduğunuzda duruyor muydu?

Geri
Yukarı