Windows 11 key bilgisayara zarar verebilir mi?

Churenim

Decapat
Daha fazla  
Sağ alttaki yazıdan nefret ettiğim için internetten key alınır mı diye birkaç video izlemiştim, alınır fakat crack olmasın diyordu ben de aldım ve adam çalışmayabilir çalışırsa benden olsun deyip önce keyi verdi, key çalışmadı fakat başarız olduğunu söylemeden önce bir şeyler indi ve yeniden başlatıldı şu an da Windows'u etkinleştirin yazısı yok, bir şey yapmalı mıyım yoksa zaten yüklenmediği için bir şey olmaz mı?

herhangi bir program indirmediysen sadece key i alıp girdiysen bir şey olacağını sanmıyorum bende öyle yaptım

Sağ alttaki yazıdan nefret ettiğim için internetten key alınır mı diye birkaç video izlemiştim, alınır fakat crack olmasın diyordu ben de aldım ve adam çalışmayabilir çalışırsa benden olsun deyip önce keyi verdi, key çalışmadı fakat başarız olduğunu söylemeden önce bir şeyler indi ve yeniden başlatıldı şu an da Windows'u etkinleştirin yazısı yok, bir şey yapmalı mıyım yoksa zaten yüklenmediği için bir şey olmaz mı?

OEM key ise bir sorun çıkmaz.

Yani benim bildiğim bir yöntem var CMD kullanarak bir adrese bağlıyorsunuz güvenlik riski olabileceğini duymuştum eğer öyle bir iş ise belli olmaz zarar verip vermeyeceği.

Ben internetten 75₺ ye key satın aldım ve kullandım herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Eğer sende öyle yaptıysan bir sorunla karşılaşacağını zannetmiyorum dostum.

Key i nereye yazdın? Key i bir dosyadan mı indirdin?

Hayır, direkt metin olarak aldım keyi ve Windows'u ve ayarlardan Windows'u etkinleştirme yerine girdim. CMD falan değil.

KMSpico o bahsettiğiniz, zararlı zaten.

O ne oluyor.

Yani benim bildiğim bir yöntem var CMD kullanarak bir adrese bağlıyorsunuz güvenlik riski olabileceğini duymuştum eğer öyle bir iş ise belli olmaz zarar verip vermeyeceği.

Hayır direkt ayarlardan Windows'u etkinleştirme yerine girdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı