Windows 11 kullanılabilir hale geldi mi?

403377

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda Windows 10 kurulu Windows 10'un klasik temasından sıkıldım, Windows 11'e geçme kararı aldım, acaba Windows 11 kullanılabilir hale geldi mi?
Not: Bilgisayarım Windows 11 destekliyor.

Windows 10 ve klasik görünüm? 😶‍🌫️

Windows 11 kullanılabilir duruma şahsi görüşümce gelmiş olsa da bu biraz beklenti meselesi olduğundan mütevellit kendiniz deneyip karar vermeniz en doğrusu olacaktır.

Dilerseniz yükseltme yapın ve size dezavantajlı gelirse geri alırsınız.

İlk çıktığı günden beri kullanılır haldeydi zaten. Sağ tıkın ingilizce olmasını vs. kullanılamaz olarak nitelendiren insanlar yüzünden çok büyük sorunları var gibi yorumlar yapılıyor.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda Windows 10 kurulu Windows 10'un klasik temasından sıkıldım, Windows 11'e geçme kararı aldım, acaba Windows 11 kullanılabilir hale geldi mi?

Evet kullanılabilir bazıları PC'si Windows 11i kaldıramıyor sonra gelıyorlar kötülüyolar ben oyun pcsinde herhangi bir FPS düşüsü yaşamadım ve bug filanda kalmamış.

2-3 aydır kullanıyorum W10 çöpünden çok daha hızlı, çok daha göz yormayan arayüze sahip. Çok soft çalışıyor şuan ben aşırı derecede memnunum. Şu çalışmıyor, bu çalışmıyor dediğim hiçbir şey yok.

Uzun süredir kullanılabilir halde ama ben memnun kalmadım. Sürücü kurmaya çalışırken çöktü ve bana Windows 10'a göre yavaş geldi. Her sistemde farklı bir tepki veriyor yükleyip denemen lazım.

2025'de Windows 10 resmi desteği bitecekmiş. Kim ne derse desin, en mantıklı olan şey, 2025'e kadar Windows 10'da kalmaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı